Začal s tým on a teraz neviem ako ďalej??

Príspevok v téme: Začal s tým on a teraz neviem ako ďalej??
sisinkaa

Ako mam povedať kamarátke že mám dlhodobo pomer s jej manželom? Alebo mám zostať ticho a ďalej mlčať? Ona je zaslepená, verí mu všetko. Nechcem jej ublížiť ale už to nechcem tajiť nech vie ským žije. Je to len o dobrom sexe, nič iné v tom nie je. Ide o to, že on stým začal prvý, prvé návrhy, prvé smsky, ja sama by som ho nikdy neskontaktovala.

sisinkaa

romanticka nezijes v rozpravke nahodou? Alebo sa ti zdam ze som vymyslena postavicka, ze nikto nemoze byt neverny?

sisinkaa

V sexe je dobry ale ja neviem preco to snim trva uz tri roky. Sme spolu, uzijeme si a potom sa mi kamaratka stazuje ze s nou muz nechce spavat. A ja v duchu smejem..

romanticka

Este by ma zaujimalo,co by si povedala na to,keby si mala manzela,milovala ho a zistis,ze spava 3 roky s Tvojou naj kamoskou?
Objala by si ich a povedala,moji zlati,aj tak Vas lubim?Asi nie.
To je taky neodolatelny a uzasnyyyyyyyyyyy v sexe,ze lepsi neexistuje,ze s nim spavas?

romanticka

Ty nemas charakter.
Na sex si si mala najst niekoho ineho ako zenateho muza.
Ale zase poznam mlade baby,ktore prave zadany muzi pritahuju.Nehnusi sa Ti,ze s nim spavas a potom ides s jeho manzelkou na kavu?
Neviem co si si myslela,ze Ti tu ludia napisu...
Je to Tvoja vina,pretoze ked vies aky je on spinavec,tak si to svojej kamaratke mala povedat,ale asi sex je viac ako uprimnost ku kamoske.Strasne :-(

sisinkaa

mate59 nie oni este nemaju deti len planuju asi. A cudoval by si sa aka je ona na neho ziarliva, ale mne asi veri ked sa pozname uz roky.

soffa

nie ide tu o to,ako mozes kamosku podviest s jej manzelom a este si hovorit kamoska.je to o tom ze vinu hadzes na jej manzela,ale kto nie je vinny nech hodi kamenom...mas na tom taky isty podiel viny ako jej manzel.lebo keby si nechcela,aa dala to najavo hned,nemusela si mu robit milenku.o tom to je.hladas tu utechu a neviem co....sa zamysli keby sa to stalo tebe

asdga

sisinkaa dufam ze ludi ako si ty v zivote vela nespoznam... aby mi kamarat spaval s frajerkou ci manzelkou, ako mozes kludne spavat je to nieco take nechutne ze ani nwm k comu by som to prirovnal, ako mozes vobec pozriet svojej kamaratke do oci, fakt dufam ze ludom tebe podobnym sa vyhnem v zivote velkou oklukou. cmuq