Začal s tým on a teraz neviem ako ďalej??

Príspevok v téme: Začal s tým on a teraz neviem ako ďalej??
sisinkaa

Ako mam povedať kamarátke že mám dlhodobo pomer s jej manželom? Alebo mám zostať ticho a ďalej mlčať? Ona je zaslepená, verí mu všetko. Nechcem jej ublížiť ale už to nechcem tajiť nech vie ským žije. Je to len o dobrom sexe, nič iné v tom nie je. Ide o to, že on stým začal prvý, prvé návrhy, prvé smsky, ja sama by som ho nikdy neskontaktovala.

rebellin

Neverím ani slovo z toho čo tu akási sisinka píše, jednoducho neverím že môže existovať čosi také obludné ako je ona.Toto si niekto vymyslel a naťahuje nás tu všetkých, čítajte čo a ako píše, jej či jeho alebo kto je to, príspevky sú primitívne, bez štipky inteligencie.Ale však o to tu asi ide.

ich

Kazda strana ma dve mince a nezabudaj,ze ste dvaja a mozno sa ti to velmi rychlo moze vymknut spod kontroly,ktoru si myslis,ze mas.Mozno mas nejaky plan ale ten tvoj domcek z karat sa moze aj tym najmensim vankom zosypat.Aby si potom nebola prekvapena ked to neberie iny smer.

asdga

omg chudak chlap ked na taku vymletu slapku natrafil, snad to skoro zisti a potom bude od teba trieliiiiiiiit kade lahsie, kto by ta chcel moja zlatucka sisinkaa. cmuq

romanticka

A co ak Ti sexualne Tvoj potencionalny priatel nebude vyhovovat?
Co ak je Tvoj sex na stroj ako si ho nazvala neprekonatelny?
Povedala si tomu potencionalnemu,co robis?

sisinkaa

romanticka - ta nedela bude presne taka ako si povedala ale s tym rozdielom, ze vecer skoncim s v postielke konecne snim a nie s tym kamoskinym manzelom.

romanticka

Urcite by to mala vedie,zbalit manzelovi veci,dat mu ich pred byt,dom,vymenit zamok a uzivat si spokojny zivot,bez nevery.
A sisinkuu nechapem,najrpv pisala,ze uz nechce mlcat a podla mna jej to ani nepovie,nema na to odvahu a neviem ci to poveala tomu muzovi so syncekom,ze i uziva sex so zenatym muzom svojej kamosky.
V nedelu pojde s nimi na obed,bude sa hrat s malym a bude mila,zlata a vecer si to rozda so svojou sexualnou masinou.Ideal dnesnej zeny.

dobra vila

agness - ze nema nicit manzelstvo? To manzelstvo je uz znicene... keby nemal tuto slapku, ma inu, takychto bab je uz dost.
Jeho zena by to mala vediet, nech ma pravo na rozhodnutie. Je mlada, iste by si nasla ineho, co by si ju cenil...
Mozno takto sa to ututle, a potom vyjde najavo (ci uz s touto, alebo inou) o dajme tomu 10-20 rokov, ked bude mat jeho zena uz 40 ci az 50 rokov a vtedy si uz moze piskat.