nece sa postavit

pampuusik

KAROL mozem ti povedat ze nie si sam...stava sa to a je to normalne.mozno ta upokoji to ze aj mojmu priatelovi sa to stalo,ma 21 a to sme spolu prvy krat spali(ako mi dvaja myslim).bolo to preto ze chcel aby to bolo erfektne kedze to je prvy krat medzi nami...nervozita spravila svoje a aj to ze ten sex velmi chcel...bol stale napätý a preto sa mu spočiatku aj postavil ale len na chvílku...bol z toho hotovy ale to pridavalo len na strese a tiez to nevplyvalo dobre.neskor s odstupom casu,bez stresu a nervozity mu to vyslo...teraz je to uz uplne v pohode.

marCOS

noo tak ziadne pripravky by si nemal brat,,,bude to najskor stresom,,,snaz sa nemysliet na to ze co ak sa nepostavy,,,ak budes uvolneny thak urcite sa postavy

slusny_muz

Karol Ty este len zacinas sexualne zit a chces sa napchavat chemiou.
Jednoducho si moc vzruseny, daj tomu cas ak to tak bude stale skus zajst za urologom. Rozhodne by si nemal brat len tak nejake pripravky, ktore ani nevies co s Tebou spravia...

123

pozri, neviem, kolko mas rokov, ale na toto dost vplyva aj stres, alebo nervozita z toho, ze "ci sa postavi". ked sa budes neustale zaoberat tym, co s "nim" bude, tak sa nepostavi. to je uplne jasne. nezaoberaj sa tym, bud uvolneny, a nemysli na to, ze mozes zlyhat, lebo potom zlyhas. proste si to uzi