mimomaternicove oplodnenie

Príspevok v téme: mimomaternicove oplodnenie
suzicka145

ahojte.mam taku otazocku.Keby ma zena mimomaternicove oplodnenie tiez jej meska menzes ako pri normalnom oplodneny?a na teste by mi ukazalo ze som tehotna?alebo ze niesom?bo sa snazime o babo..lenze ja som mavala casto zapali a nevedeli ich pomali ani liecit co som bravala aj antibiotika a tak.... meska mi menzes uz vyse tyzdna no test som si robila ale vysiel negativny.No len menzes stale nikde a ked som v praci z nicoho nic ma obleje horko a hned dostanem krc do brucha a musim ist aj na wc.... a takto to mam len mozno 2 krat za den.Minule som sa zobudila ale o 2 rano na to ze som mala krce.Nechcem aby to tak bolo ale mozem byt takto oplodnena a test mi to vlastne neukazal? dakujem za odpovede

mavika

teplota by mala byt okolo 37 stupnov ak si tehotna...pocas menstruacie sa teplota znizuje a pred ovulaciou je okolo 36 stupnov...ale u kazdeho je to individualne

mavika

No ja na tvojom mieste by som navstivila lekara. Mimomaternicove tehotenstvo moze vyzerat celkom ako obycajne...Len rozdiel je v uhniezdeni a v tom ze test moze byt negativny dlhsi cas.Drzim palce :-)

suzicka145

este ma tak napadlo keby si zajtra rano ako vstavam zmeriam BT tak aku by som mala mat keby ze naaahodou som teda tehotna? ci to by som si ju musela castejsie a kazdy den merat aby som vedela?lenze ja som si ten test robila ked mi uz meskala a bol to podla lekarnicky dost dobry test.Teda to mi povedala vraj je najspolahlivejsi

suzicka145

no ja mam zatial len meskanie menstruacie.Test som si robila 4 dny dozadu a bol negatyvny.Ale ked ma sem tam tak strasne zaboli brucho a zle mi byva veru tiez teda aspon minuly tyzden ...prislo mi zle ale nevracala som len mi bolo tak spatno.Neviem a ved ked test vysiel ze tehotna niesom tak neviem preco mi nechodi... mam skusit este jeden? ci netreba?

mavika

Jedným z najhlavnejších príznakov mimomaternicového tehotenstva je vynechanie menštruácie, podobne ako to je pri klasickom tehotenstve. Môžu sa objaviť ranné nevoľnosti až zvracanie. Napätie v prsníkoch tiež je pomerne časté. Tieto spomínané symptómy naznačujú, že žena môže byť tehotná. Preto pri výskyte aspoň jedného zo spomínaných príznakov, by ste mali okamžite navštíviť lekára.