Ovulacia-anovulacia

Príspevok v téme: Ovulacia-anovulacia
anuska33

Mam 33 rokov a 12 rocnu dceru a 4 mesiace sa snazime o babatko,ale teraz som bola u lekara po menstruacii na 10-12 a 16 den a povedal mi,ze som nemala ovulaciu a kazal mi prist este na 19 den a ked nic ze mi da nejake lieky na podporu ovulacie.Kto ma taketo skusenosti a rada by som vedela ci sa uz na dalsi mesiac dostavila ovulacia alebo nie ,a za aku dobu ste otehotneli a ake vysetrenie vam robil lekar okrem toho ze vam dal lieky na podporu ovulacie.Dakujem

mačička77

ahoj zuzuni no priznaky boli len take že som mala strašne bolestivu menštruaciu inač nič a na laparoskopiu ma poslal môj gynekolog lebo dlho sa snažime o 2dieta a nedari sa tak som šla na vyšetrenie priechodnosti vaječnikov a tak mi zistili endometriozu

Zuzuni

Macicka, mala si nejake priznaky, alebo nieco, preco ta poslali na toto vysetrenie? Alebo si mala vsetko uplne normal, akurat ste to skusili?

mačička 77

ahoj zuzuni prebieha to kratko ta laparoskopia išla so na jednodnovu chirurgiu na 12 som bola objednena prezliekla som sa do pyžama zobrali ma na salu dali narkozu ale musiš mat predoperačne vyšertrenia urobili mi to a o 14 som sa zobudila z narkozy a o 14 30 som šla domov s manželom lebo musiš mat doprovod dali mi prepuštaciu správu povedali výsledok dalo sa to zvladnut akurat 2dni som mala bolesti ale dnes sa citim super a to som bola v štvrtok

mačička77

no už viem v čom je problem bola som na lsk a zistili mi endometriozu idem na pol ročnu hormonalnu liečbu a až potom sa môžme snažit dalej bože pol roka to bude nekonečna doba aspon pre mna ale čo už musime vydržať

Zuzuni

....baby, nestraste... ja mam 33r. mame rok po svadbe a snazilkujeme o babetko o sto-sest, zatial nic, lekar mi povedal, ze to moze trvat i rok - dva, pokial budeme musiet siahnut po dokladnejsich vysetreniach! Tak dufajme ze to nieje vekom, lebo clovek si bohuzial obcas nemoze vyberat kedy stretne toho praveho?! Na nas to prislo uz po 30, ale babetko urcite chceme, tak co narobis?
Vela stastia nam vsetkym!

mačička 77

aj ja si myslim že sa ešte malo snažite tak nezufaj ja mam tiež 34 rokov a 12ročnu dceru a snažime sa už 4roky mala som robene hormonalne testy a všetko ok v štvrtok idem na lsk vyšetrenie prichodnosti vaječnikov a manžel bol na spermiogram bol ok tak som zvedava čo mi zistia ja som skôr zufala ako ty ale zas chapem že už mame svoj vek to ma dost trapi

macka26

ovulacia moze aj nemusi byt na dalsi mesiac. aj niekolko cyklov po sebe.

tazko povedat...

ja som absolvovala aj ine vysetrenia, ale vy sa este malo snazite na to , aby ta na take poslal... ja mam uz v papieroch primarna sterilita, tak som bola na hsg, teraz na laparoskopi idem a potom sa uvidi co dalej