VYPADANE VLASY PO PRUDKEJ DIETE

Príspevok v téme: VYPADANE VLASY PO PRUDKEJ DIETE
michaelamama

Ahoj,kedze som bola neskutocne tucna s nadvahou 40kg,chcela som schudnut.takze som sa prekrmovala len zeleninou,ryzou,kuracinou a sem tam som zjedla cokoladu.nebola som hladna,ale prudko som schudla.za pol roka som mala 35kg dole.postavicka ako lusk,ale zrazu mi vypadali vlasy.lekarka mi naordinovala laser,a sampon a este som dostala obrovske lupiny...hroza.co mam jest,co mam robit?

beusik

tak ja som skusala vselijake kury uz tiez som schudla vyse 40 kg a vlasy mi prudko vypadali dokonca sa zacali pomaly objavovat mapy ale po roku sa to vratilo do normalu pekne mi zacali hustnut dokonca maju lepsiu kvalitu a su hustejsie...staci len pockat pretoze mne nepomohli ziadne tabletky a ziadne zazracne sampony vyhodila som peknych par tisic za taketo vyrobky...neboj sa dorastu len treba mat trpezlivost

vera01

Ahoj skús si kúpiť v lekárni výrobok na vlasy od firmy inneov, sú to tabletky na vlasy, každý den si dás dve po jedle a uvidíš zmenu hned krátko po užívaní, musia sa užívať minimálne tri mesiace, vyskúsala som ich a sú dobré, od vtedy mam vlasy silnejsie a v sitku vo vani mám štyri vlasy, stoja 720sk, ale na mesiac je ich tam až 60kusov. Presne sa to volá Inneov,hustota vlasov