Alkohol a správanie

Príspevok v téme: Alkohol a správanie
amka_1

Môj problém sa týka pitia.. V posledných 4 mesiacoch sa u mňa začalo objavovať čudné správanie spojené s pitím alkoholu.. Jednoducho, keď sa opijem, tak občas sa mi stane, že sa začnem správať úplne hrozne a hystericky, strašne sa rozplačem, hovorím priateľovi, aby odo mňa odišiel, aby ma nechal ísť domov samú, že sa bojím, že ma opustí, ale že by možno mal a podobné veci. Vždy to príde z ničoho nič a neviem to kontrolovať, pripadám si, akoby som to ani nebola ja, ale úplne iný človek vo mne.. Potom, keď prídem domov, tak si uvedomím, čo sa stalo a strašne sa kvôli tomu trápim, lebo svojho priateľa veľmi ľúbim a nechcem o neho prísť a toto nám začína kaziť vzťah, lebo on na to jednoducho nemá nervy a nechápe, prečo sa tak správam.. Ale to nechápem ani ja, tak som sa rozhodla, že prestanem piť, aby som nám udržala vzťah.. Len by ma zaujímalo, či niekto nevie, prečo sa mi to stáva..

amka_1

ďkaujem za názor, ale práveže ja nepijem veľa, vypijem si tak raz za dva-tri týždne, to mi nepripadá až tak veľa..

Help

Na zaciatku s pitim je to tak,ze ma clovek fajn naladu.....casom sa to zmeni a to je uz varovny signal ,ze zacina zavislost na alkohole.