panika---ked meska mezes

malinka

ked si spravim tehotensky test tak dam vediet ako dopadlo.. lenze ani neviem, ako dlho po tom je dobre si ten test robit, aby bol vysledok smerodatny. A k tomu postinoru .. ja som ho uzila hodiny po tom co sa nam zosmykol kondom, ale potom sa este raz do mna partner spravil, za co som bola na neho nastvana, ale on to odovodnil tak, ze sa nemam coho bat, ked som uz uzila tu tabletku...

pupava

malinka: otazka-tebe to meskalo uz predtym, ako vam praskol kondom? mne ano, a preto sa bojim, ze k oplodneniu mohlo dojst niekedy predtym....

lera

malinka, ked si uzila tak rychlo po tom ten Postinor, tak sa nemas coho bat...urcite to bude len tym postinorom a nie tym, ze si tehotna....neboj, sanca je skoro 0.

čokoládka

Malinka - určite to bude tým postinorom, ale môžeš sa uistiť,nebojkaj, držkám ti palčeky, tehotenský test a uvidíš potom ťa ten stres a strach prejde....
Držkaj sa a daj mi vedieť....

malinka

cokoladka, planujem si kupit test, ale hrozne sa bojim, ze som v tom, nikdy som nemala pravidelnu menstruaciu a tak mi tato situacia nepripada nijak vynimocna, sice 12 dni je uz fakt dost, ale stale si myslim, ze to bude tym Postinorom...

klea21

noo po pouziti postinoru sa moze menzes dostavit aj neskor.. po tyzdni alebo uz aj s pomocou vyvolavacky... ked si si ho dala spravne do tych 48hodin, tak sa nemusis bat... a testy ti odporucam robit si tak po 12dnoch styku.. v piaty den , ked meska menzes :) tak asi tak.

čokoládka

Strach ti k tomu viac dopomáha - mám na mysli, že sa ti oddiaľuje menštruácia, nechaj tomu voľný priebeh, skús trošku červeného vínka a horúci kúpeľ.....ak nie, tak potom choď ku gynekológovi a povedz mu, že ti mešká menzes, aby ti dal vyvolávačku, nebojkaj a vyskúšaj to čo som ti povedala....

malinka

mne sa stalo to isté s kondómom a do 4 hodín som užila Postinor... a mešká mi menzes už 12 dní... strašne sa bojím