Ako to je ??? poradte ...

Príspevok v téme: Ako to je ??? poradte ...
Zasja

Velmi sa snazime s manzelom o babetko a nedari sa aj ked sme obaja v poriadku,asi je pravda co sa hovori ze ked na to clovek v kuse myslis a snazi sa tak to nejde.Asi vazne na to clovek nesmie mysliet a pojde to .... Ja sa chcem vsak opytat jednu vec,mozno je to na smiech ale skusim...Pri milovani zakazdym pri hociakej polohe vseto vytecie von :-( ako je to asi normalne ale ostane nieco aj vo mne ? viem som asi blazniva heh ale skuste poradit kocky

agaven

help ty baterka a svietit ??? hehee No lezat to by sme asi musel hned urobit sviecu a drzat si zadok rukami hore a tak aspon 5 minut vydrzat hehe no zaujimave stuple nepredavaju take jedine tam zase aj tak tapon ale aj tak po postaveni by to islo tam

mačička 77

chcem sa vas opytat tento mesiac idem na lsk vyšetrenie priechodnosti vaječníkov a trošku sa bojim dajte vediet čo ste boli ako to dopadlo či boli bolesti a tak dik

isabella

zasja, tak ked ta toto trapi, ze to hned vytecie, tak si chvilu po sexe len tak polez, ja to tak tiez robim, sice to je asi len zalezitost psychiky, ale potom mam pocit, ze som viac uz pre to urobit nemohla ;-)
btw, kolko sa snazite o dietatko? aj si merias BT, ci inak sledujes svoj cyklus? ak nie, mohla by si zacat...

usiko

chlapci, ste otrasni...ved pockajte, ked budete chciet mat dieta a nebude sa vam darit...a potom sa pride napriklad na to, ze mate nekvalitne spermie, som zvedava, kto sa bude potom smiat.....

aluska1

neboj, ostane aj v tebe.a ako vies ze vsetko vytecie?ved si nevidis do maternice..na to staci jedna kvapocka, aj v tej jednej kvapke je niekolko milionov spermii