Po akom čase antikoncepcia začne učínkovať?

kevinko2017

Ahojte baby som už tri mesiace po pôrode A chcela by som sa spýtať že keď som začala užívať antikoncepciu A už ju beriem druhý mesiac či vpohode môžem mať sex bez ochrany ? Dakujem

Mimca

Ahojte baby chcem sa spýtať začala som užívať antikoncepciu a potom som asi 2 týždne po začatí užívaní jeden deň vracala...môžem v brani antikoncepcie pokračovať bez rizika a strachu?

mariinka

Mne gynekolg povedal ze po 10 rabletke je to majistejsie..ale asi vseobecne plati ze ak zacnes uzivat tabletku v prvy den menstruacie si chranena hned ak v druhy..treti atd...tak si odpocitaj plus 7dni ododna kedy zacnes brat tabletky...

lilyiankaa

je to možné, hlavne ak si brala úplne prvú tabletku .tým myslím, že si len nezačínala nový blister....

nikij

Ahojte, rada by som vedela ci mozem otehotniet ako som zobrala tabletku v sobotu vecer a v nedelu rano som mala styk. Je to mozne ak sa do mna urobil? Dakujem a prosim ozvite sa

lajla

jedla som tabletky 4roky v kuse. raz som dostala nejaký žalúdočný virus.a islo zo mna von aj to čo som zjedla minulý týzden.trvalo to len dva dni a teraz mi tu behá 1,5ročný chlapček.tú stránku poznám. nechápem čo sa stalo,ved na letáčiku odporúčajú vynechat tabletky aspon na 3mesiace,ked chceš ostat v tom.

new

lajla ake skúsenosti????
Ja mám tiež skusenosti a vzdy to fungovalo na 100%, spytaj sa gynekologa na www.antikoncepcia.com určite mi da za pravdu :)

lajla

musíš HA užívat minimálne mesiac.dovtedy používajte aj kondom. platí to aj pre jednozložkovú aj dvojzložkovú.

new

Ak si zoberieš prvú tabletku v prvý den menstruacie, tak si chranená hneď. Ak začneš užívať tabletky v 2-hý alebo ďaľší deň menštruácie tak musíš vyčkať 7 dní.