ananas pre lepsiu chut ???:)

Príspevok v téme: ananas pre lepsiu chut ???:)
taraaa

ahojte, chcel by som sa opytat. neviete kolko pred pohl. stykom mam spapat ananas aby mal moj ejakulat niehnusnu chut a pach? priatelke to totizto vadi a pocul som ze ananas pomaha. alebo viete o inej metode? co mam vtedy jest? tak kedy a kolko si ho mam dat? a moze byt aj ananasovy kompot?:D hocijaka metoda aby ma moja pritelka rada to ustockami ma potesi..vdaka:)

čokoládka

chuť nebude ananasová, ale ejakulát nebude mať žiadnu chuť. Pretože ak vo vašom jedálničku prevažujú väčšinou potraviny korenisté - váš ejakulát je horký, práve preto sa to mnohým ženám nepáči, takýmto potravinám sa vyhýbajte najlepšie jeden deň pred pohlavným stykom.....

brunuska

no tak ked uz chlapi chcete aby sme to zpapali tak sa aspon starajte o to- nech to ma co najlepsiu chut a nemusi nas napnut- vsak si to vyskusaj- ochutnaj a potom sa budeme bavit.

count.draco

fiha o tomto pocujem prvy krat, no dakedy to musim vyskusat. Takze hovorite ked budem papat ananasu vela tak bude "ananasovy ejalulat"? To si potom bude moct priatelka pytat vzdy ako u zmrzlinara ze malu ananasovu alebo jahodovu :-D

čokoládka

Aj môj partner to tak robká, deň predtým papa veľa ovocia, hlavne ananás, takže chuť ejakulátu je dobrá.....samozrejme k tomu všetkému patrí aj hygiena...