kondom postaci?

leanne

Ten gel sa vola PHARMATEX, a dostanes ho v lekarni bez predpisu...ale po sexe si ho nemozes este nejaky cas zmit a niektore zeny maju nan alergiu.

tyhfle

som pocula aj ja o tom geli ale neviem si uz spomenut jak sa vola, aj cipky su take, ale tie treba pouzit tusim aj par hodin dopredu a gel tusim staci par minut. myslim ze to maju v lekarnach a nemalo by to byt na predpis.

janina

fu som ako na gumicke, rovnako som sa stresovala aj minuly mesiac a nakoniec to bolo neopodstatnene, dostala som dva dni po termine, co je u mna uplne normálne, no vobec sa neviem ukludnit.hormonálnu antikoncepciu ani neviem preco no brat nechcem, pocula som o nejakej paste ci geli co nici spermie, viete o tom nieco? ako to funguje, co to stoji, kde to zohnat a ci to musi byt na predpis. poradte, najradsej by som to kombinovala s kondomom, som dost opatrna v tomto ohlade.

bubo

Mojej priatelke meskali kramy asi 3 tyzdne. Nevies si predstavit ako som sa bal, ze som tatino:) Od vtedy pouzivame antikoncepciu; kramy chodia nacas, bez kondomu je to o nieco lepsie, ale zasa treba mat po ruke nieco, do coho moze odkvapkat:)
Myslim, ze nemusis byt nekludna... Ak to nemozes vydrzat, kup si tehotensky test. Kupis ho v lekarni a lepsie stoja okolo 140Sk.