Zvýšené PH? Alebo niečo iné?

teddynka

JA UZ NAOZAJ NEVIEM CO ROBIT... LEKAR MI POVEDAL ZE MAM ZVYSENE PH... ZE MAM PRESTAT NOSIT TANGO-GATKY A ZMENIT PRASOK NA PRANIE... ZE TO POMAHA... STALE MAM BIELY VYTOK KTORY MOC SMRDI A NEVIEM CO Z TYM.. SNAZIM SA UZ HOCIJAKO DOJST NA TO AKO SA TOHO ZBAVIT... PRIATEL BOL TIEZ NA TESTOCH A ON JE UPLNE V PORIADKU. NA ZACIATKU SOM MALA MYKOZU, PTM SOM SA JEJ ZBAVILA A TERAZ TOTO... NEMATE PROSIM VAS NEJAKU METODU AKO SA TOHO ZBAVIT??? JE MI VELMI TRAPN E UZ AJ PRED PRIATELOM SA VYZLIECT, PRETOZE ZAPACH VYTOKU JE HROZNY :(

Lucio78

inak ja tomu nerozumiem.ja som na vysledkoch chemie moču udané PH 5,5. to je ako "zle"? ostatne vsetko bolo neg.

????????

ph mocu sa samostatne neposudzuje
ak je zvysene-teda napr. 8-cize tusim zelenomodra farba pruzku-je zasadity a telo bud prijma kvalitnu stravu-zasadotvornu, alebo skor -sa kyslost zadrziava niekde v tele a nevylucuje sa mocom von

????????????

zvysene PH coho? to ako mocu?
to nic neznamena, to nie je indikator moc.infektu, ale napr. krv v moci, ci bielkoviny-kultivacia...
ph meria kyslost
zmena kysleho PH na zasadite sa da dosiahnut upravou stravy (a detoxikaciou)

Help

Základom je však protibakteriálna liečba (antibiotiká, sulfónamidy). Antibakteriálne pôsobia aj brusnice.
Neliečené, nedostatočne liečené alebo opakujúce sa zápaly obličkového tkaniva, ale aj močových ciest, môžu spôsobiť vytvorenie jaziev v tkanive (parenchýme) obličky. Tie môžu viesť k vážnemu poškodeniu funkcií obličiek.