Decolen myslite si ze funguje?

Marisa

No ja teraz fakt neviem kupit ci nekupit. Tie prachy su dost a najma ak si predstavim ze by som to musela uzivat stale lebo ak prestanem je po vsem. A poznate aj dake ine pripravky? Antikoncepcia mi s nimi ani nepohla

loly

jaa zacinam brat decolen od dnes..,ale keby som si toto aj ostatne fora na tuto temu precitala,urcite by som ho nekupovala.,,1000 korun aa ako pozeram tak bez vysledkov :(..,no uvidime.,,drzte palce,aby to trosku pomohlo.,vazne potrebujem :(

misena23

DECOLEN brala moja švagrina,lebo bola po pôrode a chcela mať väčšie prsia. Po 3 mesiacoch užívania jej trošku narástli prsia,ale prestala ho užívať a za pár dní ich mala také ako predtým. Takže si myslím že sú to zbytočne vyhodené peniaze.

weebs

AHOJTE,KUPILA SOM SI DECOLEN ,,NEMAM SNIM MOC SKUSENOSTI VLASTNE PRAKTICKY ZIADNE. CHELA BY SOM VEDIET CI TO POMAHA A CI ZVACSENIE PRS JE TRVALE!

anyka

Chcem si to kúpiť, mám pre to veľké nadšenie. Myslím, že čo sa týka prírodných produktov tak je treba byť aj pozitívne naladení a už vopred to neodsúdiť na neúspech, hmmmm. Zmeny na mojom tele neskôr oznámim.