Je mozne tymto stravovanim si skodit na zdravi?

Príspevok v téme: Je mozne tymto stravovanim si skodit na zdravi?
majkatulln

MOJA KAMARATKA JE TAK TROCHA SIBNUTA,UZ ASI 5 DEN NIC NEJE LEN POLIEVKU ALE NIE ZAHUSTENE A OVOCNE STAVI TYM CHCE SCHUDNUT,JEJ VYSKA JE 165/75KG CO NIE JE VOBEC STRASNE,ALE VIEM URCITE ZE NEVRACIA LEBO POUZIVA HAK,PORADTE MI JE MOZNE TYMTO STRAVOVANIM SI VYVOLAT BULIMIU CI INYM SPOSOBOM SKODIT NA ZDRAVI??? DAKUJEM VOPRED ZA VSETKY PRISPEVKY

Help

Clovek sa uci na vlastnych chybach......zial.
Ktovie kolko ludi tak oklamala a na kolkych zarobila.......ale ak len desat ludi co je realne.....ma 800 eur.
No parada.

miriammar

Takže majkatulln ma oklamala poslala mi na dobierku za 80€ namiesto tbl. Lindaxa, ktoré ponúkala na predaj cez internet tbl. na predpis SIOFOR. Teraz sa vyhovára, že to poplietla jej sestra. Chcela by som týmto všetkých upozorniť, aby jej nenaleteli a nič od nej nekupovali. Prečítajte si jej príspevky na rôznych stránkach jedná sa pravdepodobne o ženu, ktorá má nejaké problémy. Vedela som, že je riziko nakupovať cez internet, ale za cca 2 roky, čo takto nakupujem rôzne veci som doteraz stretla len čestných a ústretových ľudí. Miriam

Petosmeto

Ak vyluci tu polievku a ostane pit len ovocne stavy, potom ide o dzusovy post, a nieje mozne si tym ublizit. Je to priam idealny prostriedok na schudnutie, prekonavajuci akukolvek inu dietu, zaroven sa cloveku polepsi aj vselico ine. Ta polievka by tam nemala spravit az taku sarapatu, ale ta naopak telu energiu zbytocne odobera, a urcite spravi lepsie, ked ju vynecha. Ja sam mam teraz 14 dnovy dzusovy post, a poznam ludi, co ostali na tejto diete aj dlhsie, do 1 mesiaca to urcite nepredstavuje problem, pokial dodrzuje vsetky zasady dzusoveho postu. Pit sa musi vzdy len cerstvo vytlacena stava.

miriammar

Majka vy ste bulimička? Veď stačí, že ste podvodníčka, ktorá posiela na dobierku iný tovar, ako som za neho zaplatila. Hádam sa na Vás dcéra nepodá a budete jej dávať jesť. Asi by to mali prešetriť úrady v Rakúsku.

tulip05

no v prvom rade, pri vyske 165 cm je vaha 75 kg dost...je to nadvaha...
Ale drzat dietu takym stylom ze je len ciste polievky a cerstve stavy...to je mozno len kratkodobe, treba aj sportovat, jest mensie porcie,ale normalneho jedla, vyhnut sa sladkostiam a hlavne, nestresovat sa ze musim schudnut! ale brat to sportovo, s kludom, a vysledok sa dostavi...