ja to takto bazpecne?

Príspevok v téme: ja to takto bazpecne?
ivona

Chcela by som sa spytat ci je podla vas bezpecny sex, ked chalan na zaciatku nepouzije kondom no ked citi ze to nanho moze prist, vyberie ho a da si ho. Ak sa spraví, bud si da novi, alebo uz spolu nebudeme aby som nahodou neotehotnela. Opatrne so mna vyjde a vzdy skontroluje ci sa nepretrhol, no napriek tomu sa vzdy bojim, ze zostanem tehotna, hormonálnu antikoncepciu brat nechcem. Ukludnuje ma ze sa nic nestalo a ze si dava pozor no aj tak mam strach, myslim na to cele milovanie a neviem sa uvolnit. PS budem mat 20. prosim odpovedzte mi.

oiaa

pre och... nezalezi kedy ten prvy den si zacala brat antibejby ale je dolezite aby si ju brala potom kazdy dalsi den v tu istu hodinu.snaz sa o to.. potom to ma vyznam.ale aj tak je dobra este nejaka ochrana.. hlavne voci ochoreniam a infekciam.

och

pre zuzana....aj ked som ju v prvy den ked som dostala kramy zacala brat az poobede a kramy som dostala rano??to nema ziadny ucinok??to ide iba o ten den??

samotqa

chlapec: ano pri antiko moze aj do nej. ale kondom chrani aj pred inymi vecami ako pred otehotnenim. takze aj tak by sa mal pouzivat. hoci aj pri pouzivani antikoncepcie je riziko otehotnenia v pripade, ze dievca zabudne pozit tabletku alebo ak ju vyvracia este pred vstrebanim ucinnych latok alebo sa mi vidi, ze aj pri extra silnych hnackach. taktiez niektore antibiotika znizuju antibejby ucinok tabletiek. zozen si navod k tabletkam. tam sa to vsetko docitas. podla mna je blbost ak to zbytocne ide do zeny. mozu z toho byt problemy. vytoky a tak. a pocula som aj o alergii na spermie.