vztah so starsim muzom...

Príspevok v téme: vztah so starsim muzom...
zblaznena

ahojte,
moj problem je, ze som sa asi zamilovala (alebo minimalne len o tom presvedcila samu seba) do starsieho muza... starsieho o 15rokov... posledne dni na neho stale myslim, viem ze on kedysi chcel aby medzi nami nieco bolo, myslim ze este stale chce, ale nevie ako to vyjadrit... zo zaciatku som ani nechcela, ale casom som zmenila nazor a proste teraz chcem... a strasne... uz sa mi o nom aj sniva, ale neviem si to prdstavit, ake by to bolo a jedna cast vo mne mi hovori aby som na to zabudla a hladela si svojho... ale ta druha proste chce :) neviem, ci to vnimat ako nejaky svoj postpubertalny vystup alebo ako serioznu moznost na mozno aj vazny vztah...
aky mate vy nazor na vztah s ovela starsim muzom, pripadne nejake vlastne skusenosti?
rada by som este podotkla, ze mam 21 a on nie je zenaty

Hnedovlaska1991

Inaš ked uz ma deti tak to je zle vlasna skusenost ani neviete ako sa tie deti dostanu kvam .Radšej sa zdat takej lasky lebo ak mate len 19 alebo 20 rokov a vam sa do zivota dostanu jeho deti je to zle .

Hnedovlaska1991

Ja mam manžela skoro o 20 rokov starsieho a lubim ho ako prvy deň co som ho spoznala .Nemenila by som☺

Nika :3

Ahojte baby,potrebovala by som pomoučt mam 14 rokou, zalubila som sa do 24 ročneho chlapa strašne ho milujem neviem bezneho žit ..... uš sme sa aj stratli chodime spolu vonku,, ale neviem ako mu to povedat ze ho milujem poratemi prosim :( :(

Chiara

Ja mám priateľa ktorý je odomňa starší o 17 rokov a každým dňom ho milujem viac a viac,obidvaja máme voči sebe úctu a vážime si to,čo máme,je to niečo nádherné:-) Neviem si predstaviť aby som mala chlapa v mojom veku.

mimisek

Ahojte, moj manzel je odo mna starsi o 11 rokov a po osmich rokoch spoluzitia ho milujem este viac ako na zaciatku a to je co povedat:) Je to uzasny chlap a tak krasny, ze by mohol kludne robit reklamu na Armaniho boxerky:) Ma neskutocne krasnu postavu, anjelsku tvar (hadaju mu 30) a zlate srdce. Odkedy ho mam, na ineho som sa nepozrela... Rovesnika som nikdy nechcela. Rozumieme si skvelo a ako Deee, planujeme dietatko.

Deee

help dodatocne odpisujem :-), moj manzel ma len o necelych 10 rokov viac ako ja, a vyzera mladsi ako je, on vie, ze by som ho nikdy neopustila toboz nie kvoli mladsiemu, ja som si zas ista jeho vernostou, moj manzel nie je ziadny postarsi pan...ja mam 25 a on 34, ma pre mna neskutocne vela plusov, ktore by som inde nenasla ani za sto rokov, je tam plno drobnosti, pre ktore si navzajom vyhovujeme a doplname sa, momentalne planujeme rodinu, mame krasne zazemie, skvelu rodinu, family firmu, a zavist z kazdej strany ako to uz na Slovenku byva...:-)

bibi123

vždy problém-podla mna si predstav, ze si dietatom otca, ktoreho zvadza mlada zaba. Co by si robila, keby Vas otec opustil a zila by si v nokompletnej rodine?
ak nie si sebecke, rozmaznane, male decko a mas schopnost predvidat dosledky svojho konania, tak budes vediet, ci ne/mas o neho bojovat...
BTW - zatial skoro vsetkym zenam, ktore boli poblaznene svojou novou hrackou sa to vratilo.. nie darmo sa hovori, bozie mlyny melu pomaly, ale spravodlivo...

Sue..

ehmm no neviem,nemyslim si,ze chlap ktory ma deti,zenu a nabali si o 17 rokov mladsiu babu je neviem ako uzasny aby stalo o neho bojovat...ci ty si ozaj taka naivna a myslis si,ze je v tom nieco viac z jeho strany?no nechcem byt k tebe kruta...ale trochu sa preber dievca