non stop zenske problemy

Príspevok v téme: non stop zenske problemy
hladamradu

zdravím vsetkych, hladam tu radu pre moju uz absolutne bezradnu kamaratku, trapia ju silne vytoky bez zapachu uz asi 3 mesiace, vsetky vysetrenia ma v poriadku ,prestala jest biele pecivo pije 3 litre nesladenych vod denne , bylinne caje, robi si kupele v mysom chvoste, je len zdravo...ale napriek tomu ju stale trapia tieto problemy , nemoze kvoli tomu chodit ani do prace, pretoze je to velmi neprijemne,a intimne vlozky jej ani nestacia uz. Vobec nestrieda partnerov, dokonca ani ziadneho kvoli tomu nema,lekari jej nic nenasli, berie taktiez nejake lieky na upravenie mikroflory a candival. Ak by ste mohli nejako poradit, bola by vam velmi vdacna.

ayurvedsky maser

Hladamradu:
Moze sa mi ozvat na mail: mpravda@zoznam.sk a najdem jej vhodny termin na diagnostiku a naslednu liecbu. Mam viac klientiek s tymto problemom a uspesne vyliecene v pomerne kratkej dobe a bez pouzitia beznych liekov. Je tam potrebna celkova diagnostika organizmu a nehladat len problem v posve.
S pozdravom Milan Pravda, Alternativna medicina, Poliklinika Liptovsky Mikulas

soffa

prave od tych intimkach,ich moze mat.hlavne parfumovanych.nech vyskusa klasicke 100%bavlnene nohavicky,ziadne tanga a obmedzit cokoladu.s

sheba

akej farby su tie vytoky? ak su priesvitne,je to normalny zdravy hlien,ktory by kazda zena pri sexe brala!Viem ze to pre nas sposobuje neprijemny pocit,asi taky ,ak muz v praci ejakuluje napriklad pocas porady... :-)

kačena

zdravím všetkych.chcem sa opytat na bakterialnu infekciu:gardnerela vaginalis,podrobnejšie,či ma mohol nakazit partner?

kukička

ja mám už problém s výtokom cca 3-4roky milión vyšetrení milión liekov..a furt nič akurát streptokok. lekír mi povedal že ho má každý v tele a nájdu sa ojedinelci ktorému škodí..mne škodí moc furt výtoky zapáchajúce a nepomáha absolátne nič..akurát v lete ked som bola pri mori to bolo fajn..asi sa tam presťahujem :-D

aluska1

tak ked jej lekari nic nenasli...tak asi je na nieco len alergicka

nech si kupi silne probiotika, nech posilni imunitu-prirodzene, napr ovocie, zelenina, strava a nie syntetickymi vitaminmi, cerstvy vzduch, pohyb, jest vlakninu, atd atd

hladamradu

ja viem jasne to ma kazda zena, ale to cim trpi kamaratka to asi prirodzene nie je, ona sa na to svrbenie budi aj pocas noci........

aluska1

svrbenie nie je normalne, ale napisala ze to je len obcas...priesvitny alebo biely vytok , nepachnuci, je prirozdeny sekret vaginy, ktoru udrzuje vlhku a v spravnom ph..jeho mnozstvo sa meni podla cyklu

neveris?spytaj sa gynekologa