Som alebo nie som bulimicka?

Príspevok v téme: Som alebo nie som bulimicka?
neista

Neviem ci aj ja patrim do skupiny anorexia a bulimia. Mam problem s jedlom. Niekedy nemusim jest cely den alebo dva. A na oplatu inokedy mam neskutocny hlad. Zjedla by som cokolvek. No a potom to vyvraciam. O par hodin znava do seba nieco hodim a znova to vyvraciam. Co je hlavne chcem schudnut. Dajte mi vediet, kto to poznate.

cake

Ahoj neista a aj vy vsetci. Len vam chcem povedat ze ja som to zvykla robit taktiez. Nakoniec som ale zistila ze vobec nechudnem ani ked nejem ani ked jem a vyvraciam vsetko. Prisla som na to nastastie vcas, takze teraz som uplne normalna baba aj ked s kileckom navyse ale co je hlavne, so ziadnou traumou, nocnymi morami, psycholog. problemami a tak. Proste skuste len prestat robit co robite a najst si nieco co vas bude bavit. To pomoze. A ked uz tak velmi chcete schudnut, tak sa nedavajte na ziadne diety ale na zdravu stravu. Povedzte maminke, nech vam dava na tanier viac zeleniny a namiest keksika si dajte ovocie. Samozrejme nevylucte sladke. To su potom z toho depky a telo to aj tak potrebuje a bude si to pytat potom vsetko naraz. Drzim vam prsty, majte na rozume ze raz budete chciet mat deti alebo si predstavte, ze idete s frajerom vonku. co potom? Nebudete jest? Alebo sa nazeretie a potom budete hladat v strachu toalety? Proste stale ked na to budete mysliet, zacnite mysliet na nieco na com vam velmi zalezi do buducnosti. A co je v zivote naozaj podstatne. Majte sa

brunuska

katika mylis sa - nerobi to preto aby bola stihla-je to psych.choroba a je to o comsi trosku inom ako len o tom byt stihla..ale v podstate mas pravdu.

katika88

Anorexia je ked baba nejedava aby schudla a pri bulimii sa napcha jedlom az do prasknutia a potom to nasilu vyvracia.Len aby bola stihla.

zuzka :)

Mozno vam budem pripadat ako hlupa, ale nikdy som nevedela presny rozdiel medzi anorexiou a bulimiou. Mozete mi to prosim niekto vysvetlit ?

betka20

takze.Ja som to tiez robila.Posledny cas iba vracala.Teraz sa pokusam prestat s bulimiou.Chcem schudnut no nie cez bulimiu a anorexiu ale zdravo.a kolko mas rokou?