holenie intimnych miest

zina

take rady ze naco sa holit su pekna blbost je to neprijemne a horsie je ze to vyzera hrozne njekomu sa vytrcit zarastena fuj fuj

zina

vyskusajte epilaciu vsetky chlpky odstranit aj s korienkom a ziadne pupaciky...na zaciatku dost bolestive...ale druhy krat uplne pohoda chlpky su slabe jemne a njektore ani nenarastu

haire

co ste sa vsetky uz zblaznili? s tym holenim? ved je to pekne ked to tam je neporusene! ved ked sa oholite tak ste jak male divcatka a to je otras mat taku to je jak pedofilia a uz bodaj by sa to vratilo do mody ale aj tak vas vsetky milujem ale neholene su krasne

alen

je fakt zvlasne,ale mne sa nerobia ziadne vyrazky ani nic,ked to oholim,praveze mi je prijemne..len ked to rastie ta to skrabe,s tym co mam robit

livka

a Afzik ma pravdu,aj moj priatel ma v poslednom case navadza aby som si dole neholila,a jemu vobec nevadi,ked to uz odrasta,lebo chape,ze je to normalka.

livka

paneboze,je jedno s cim to oholite,hlavne to treba osetrit po tom oholeni,potom by ste uz nemali mat ziadne komplikacie.Ja osobne pouzivam pri holeni gel na intimnu hygienu z avonu a som maximalne spokojna,lebo jednak sa pekne poumyvam,setko pekne vonia a je to hypoalergenne,cize ziadne vyrazky ani zapaly nehrozia.