Prosim o radu

Príspevok v téme: Prosim o radu
Collector

Nejedna sa o ziadnu chorobu ani o nijaky sexualny ci iny problem. Len som nevedel kam s touto otazkou tak som to hodil sem k muzskym temam. Viac sa to tyka nas.
Jedna sa o to. V aprili mi zacina jarna cast futbalovej sezony a rad by som sa v priprave na nu venoval hlavne vybrusovaniu tvrdosti strely. Preto sa pytam na nejake odporucania cvikov, posilovaciek a treningovych prvkov. Poradte prosim ak budete vediet.

viper

t: skus PANGAMIN kamarati to brali a fajne pribrali ale nejedz toho velmi vela aby bars nestucnel ten pangamin sa da normalne bez predpisu kupit v lekarni....ked nexces brat tabletky tak skus cvicit[posilka] ja som zacal cvicit a asi za dva mesiace som pribral 8 kg ale nesom vobec tucny ale je to na tebe...najlepsie by to bolo skombinovat pangamin+cvicenie a myslim si ze priberes

t

Prosim o radu. Presiel som tu vsetky kategorie a nenasiel som co som hladal. Mam 22 rokov, meriam 178a vazim 54 kil. chcel by som pribrat, a nic mi nepomaha. Bol som aj na vseliakych vysetreniach, aj na stitnu zlazu a nic mi nezistili. nevie mi niekto poradi. vopred dakujem

v3s

caww,ja tiez hravam futbal,teraz mame pripravne zapasy a na jar hrame majstraky,podla mojich spoluhracov aj trenera mam s muzstva najtvrdsiu strelu,no....nerobil som nic zvlastne akurat som trocha posilnoval nohy,to je vsetko,no ale pri dobrej strele musis spravne kopnut nartom do lopty,to chce len cvik.to je asi tak vsetko co by som ti poradil.CVIK-CVIK-CVIk:)