PORADITE MI KONECNE NEJAKO ROZUMNE??? PROSIIIIIIIIIIIIIIIMMM

Príspevok v téme: PORADITE MI KONECNE NEJAKO ROZUMNE??? PROSIIIIIIIIIIIIIIIMMM
WASHING MACHINE

Ludia,mam velmi velmi vazny problem.Asi pred mesiacom aj nieco,som mal sen ,v ktorom bola moja sucastna priatelka,a este jedno pekne dievca,ktore poznam z videnia.Rano som sa zobudil a mal som tlak na hrudi nehorazny,a cele dni od toho sna som rozmyslal,ze ci vobec lubim moje dievca.Po troch dnoch od toho dna sme sa rozisli.Bol som sam,a po case mi zacala chybat.Zacal som ju zas lubit,proste vratil som sa do normalu.Bol som normalny asi tyzden.No potom,to prislo zas,ten hnusny tlak na hrudy.Zistil som,ze tento problem neje iba ohladne citov k mojemu dievcatu ale citov,emocii vseobecne.Ked si predstavym,ze mi omru rodicia,necitim taky strach ako niekedy,ked poviem mojmu dievcatu ,ze ju lubim,tiez necitimm take teplo,ked mi ona povie ze ma miluje,tiez necitim take vnutorne stastie.Chcem sa opytat,ze co mam robit?Je to pubertou?mam 16,je to depresia,uzkos,je to pocasim a rocnym obdobim,PROSIIIIIIM PORADTE MI

wesinka

ahoj carmelo, no ja mam podobny problem...stale som cakala, ze to prejde ale nepreslo..mam 18r. a tiez necitim to teplo atd...no nepomozem ti len ta ubezpecim, ze v tom nie si sam.

123456

ja nechapem aku radu ci vlastne cakal... uz konaj a nevypisuj tu!!! k psychiatrovi moze ist kazdy bez rozdielu veku... a ak ma problemy, tak cim skor tym lepsie...

slnie

To, co prezivas sa vola ludovo povedane panicky strach. Urcite vyhladaj psychologa - najprv, ked tak, ten Ta odporuci psychiatrovi. Viem presne o com hovorim, pretoze tymto trpi moj otec. Teraz ma 50 rokov, berie silne lieky, ktore prejavy stlmili, ale par rokov dozadu sme si nim teda "uzili". Dopracoval sa k neuveritelnym depresiam, strachu a 2 pokusom o samovrazdu. Dnes je v pohode. Nepodcenuj to, chod psychologovi skor ako bude neskoro, garantujem Ti, ze to neprejde ani casom, ani pocasim. Ty mas skuocny a padny dovod doktora navstivit, nebude to divne ani nic podobne. Zastav to, kym to zacalo. To, ze budes navstevovat doktora bude navyse lekarskym tajomstvom, takze kto to nema vediet, to ani vediet nebude. Rozhodne sa pre hlupe sny nerozchadzaj s priatelkou. Naozaj CARMELO1616, urcite navstiv psychologa. Neublizuj si, same to neprejde. A ma to rychly spad.

Ivka 1

Je to úplne normálne aby aj 16 ročný chalan vyhľadal psychiatra. Ostatní lekári liečia telo a tento lieči dušu.
Tak to skús.