ako by som ho mohla...

katika88

Tak to je pekna blbost s tymi bradavkami, ze vraj to muzi nemaju radi.Mojmu frajerovi sa to paci a ide sa zblaznit od vzrusenia.Je to jedna z jeho najerotogennejsich zon.

angelique

tak toto je individuálne. Kdesi som čítala, že baby robia veľkú chybu, keď pristupujú k mužskému telu ako ku ženskému - t.j. keď sa dotýkajú partnera na takých miestach, ktoré vzrušujú ženy... napríklad bradavky. Veľa chlapov práve toto radi nemajú, ako som sa dočítala, alebo len veľmi málo, ja som napríklad natrafila na jedného ktorého to vzrušovalo, ale to bol ojedinelý prípad. Takisto ďalšia chyba - ženy používajú nežné dotyky, muži práve potrebujú tie dotyky trochu drsnejšie, sú iní ako sme my. A čo sa týka penisu - chlapi sa sťažujú, že ak sa ho dotýkame, tak veľmi jemne, akoby sme sa báli a to je chyba - pre nich je pre vačšinu lepšie, keď trochu pritlačíme na pílu eheh, pretože penis nie je kvetinka. Penis je pre nich centrum vzrušenia, tak ako pre nás celé telo, čiže je dobré sa poláskať najprv s penisom, trochu ho nažhaviť a až potom sa pustiť do ostatných partií, spraví ich to ešte nedočkavejšími, hlavne nesmieme zabúdať byť neustále v styku s penisom a stimulovať, aj keď prechádzame na iné časti. A časti mužského tela, ktoré som si všimla, že mužov vzrušujú? Sú to tá jamka medzi bradavkami, šija prípadne krk, ucho, vnútorná strana stehien, oblasť zo zadnej strany kolien a vnútorná strana pazúch... ale záleží na tom ktorom mužovi. Veď sama budeš vidieť, či sa mu to páči... na jeho výraze.

sjella

z mojej skusenosti viem,z okrem vsetkych tychto uz spomenutych casti, je laskanie uska uplne rajcovne. a aj bradavky...