Ktoru z nich si vyberiete? baby aj chalani, muzi aj zeny

Príspevok v téme: Ktoru z nich si vyberiete? baby aj chalani, muzi aj zeny
mimimi:)

tuto temu som zalozila len tak zo zvedavosti..vela bab sa pyta ci sa chalanom pacia aj dievcata kusok pri tele, alebo krajsie povedane-s krivkami. Nasla som jeden konkretny vyskum na nete, v ktorom sa uzkazalo, ako to vlastne je. Zaujima ma vas nazor. Ak mate cas chut kliknite si plis na fotku troch dievcat:

www.theage.com.au

a povdzte, ktora sa vam zda najpritazlivejsia a preco:) kludne aj zeny. A moj nazor?:) dvojka je najidealnejsia ale trojka mi pride velmi zmyselnaaa:)

citron

jednotka sa mi nepáči, kosť a koža, postava jak 9 ročný chlapec...
dvojka je super, symetrická :)
trojka sa mne osobne páči najviac! krásne ženské krivky, boky, zadok, prsia...pripomína mi Jane Russell zamlada,ktorú považujem za ženu s najkrajšou postavou aká sa kedy v dejinách filmu objavila

0vecka

"peterrrr, v minulosti boli take zeny vyhladavane lebo v minulosti sa u zien zdoraznovala zenskost a plodnost, kym dneska sa na zeny kladie poziadavka aby vyzerali v sulade s predstavami modnych navrharov ktori zeny pouzivaju ako vesiaky na svoje handry (na vychudnutej vyniknu saty, na plnsej zenskost, teda z plnsej nema nikto zisk preto sa ten typ v mediach zavrhuje a ludia to zeru a modny priemysel tlaci na to aby sa v mediach vychudnute baby prezentovali ako pekne). cize keby si zil na pustom ostrove neovplyvnovany komerciou, je celkom pravdepodobne ze by si tu "moju" vnimal ako pritazlivu:)"

2 beskyd ano v minulosti boli pritazlivejsie plnsie tvary ale akoze mozno ze sa mylim ale pochybujem ze az take plne... ta zenska na tvojom obrazku urcite nieje zdrava... ma proste nadvahu...

a ano je pravda ze kebyze to bolo normalne tak by som sa za taku nehanbil a aj by som mozno vyhladaval este plnsie ako teraz ale pochybujem ze az tak plne.... ta tam ma kolkatky prsia ?? 10tky? mne sa pacia tak 4 a dajme tomu ze aby bola pohyblivejsia tak idealne su 3jky... a kebyze letia take ako na tom obrazku mozno by som nepovedal 4,3 ale 5,4 ale urcite nie 10 .....

lost

v tom scitani ludi mi chyba otazka ze aky mate pin ku kreditnej karte..

hold, kazdy pastier ma zaujem scitavat ovecky, aby vedel kolko milimetrov vlny z nich moze este oholit :D

lost

peterrrr

zaujimalo by ma ako vyplnis scitanie ludu ten dotaznik :)
napises tam cistu pravdu, alebo si spravis srandu zo statistiky?

(to myslim vazne, uz nie "hry" )