Ktoru z nich si vyberiete? baby aj chalani, muzi aj zeny

Príspevok v téme: Ktoru z nich si vyberiete? baby aj chalani, muzi aj zeny
mimimi:)

tuto temu som zalozila len tak zo zvedavosti..vela bab sa pyta ci sa chalanom pacia aj dievcata kusok pri tele, alebo krajsie povedane-s krivkami. Nasla som jeden konkretny vyskum na nete, v ktorom sa uzkazalo, ako to vlastne je. Zaujima ma vas nazor. Ak mate cas chut kliknite si plis na fotku troch dievcat:

www.theage.com.au

a povdzte, ktora sa vam zda najpritazlivejsia a preco:) kludne aj zeny. A moj nazor?:) dvojka je najidealnejsia ale trojka mi pride velmi zmyselnaaa:)

jajka001_

uprimne, barokove krasky su mi sympatickejsie ako tie novoveke silikonove :)
ale mne sa pacia skor take typy ako bola Vanessa Paradis v tomto klipe
www.youtube.com
proste tak akurát, symetrická, prirodzená
dnesne baby maju smolu ze sa na nich studuje kazdy centimeter tela , nehladi sa co je vynimocne, zvlastne a pekne, ale co vycnieva z priemeru, musi ist prec. potom tie baby vyzeraju vsetky na jedno kopyto.

lost

myslim ze beskyd ma v niecom pointu :)

ako by sa citil clovek, ak by sa z 1980 povedzme presunul casom sem do 2011 ?

asi by bol poriadne sokovany..

- uz to vidim na extremne jednoduchom pripade. 4 roky som nepozeral prakticky ziadnu TV stanicu a ani reklamu a teraz ked som u niekoho na navsteve, tak tie SK-CZ stanice, OMG! ved to su katastrofalne smiesne reklamy, absolutne ma rozosmievaju..
ale ak by som ich pozeral kazdy den, tak ten "postup" spolocnosti (reklamy) by bol extremne pomaly a hladky.

staci si pozriet reklamy z 2000 roku, aj tam je vidiet rozdiel.

to je ako ked kvapka voda do pohara.

1 kvapku clovek nevidi, resp. nevsimne si ze hladina vody isla hore.
ani 2, ani 10 kvapiek.

preto si myslim ze ked niekto (ktovie kto) chce manipulovat spolocnostou, dokonala a jedina cesta je taka, ze donuti spolocnost si mysliet, ze ona je prave ta ktora chcela tu zmenu.
(toto su praktiky vo vztahoch mimochodom, psychologicky niekomu podsunut akukolvek myslienku).

(ale zase myslim ze beskyd dal naozaj extremny priklad na tej foto :D :D - ale zase vidim to inak ako on a kazdy iny, tj. kazdy chce nieco ine, inak by sme sa pozabijali pre 1 vec asi :D)

beskyd

smajliqua, ono je to skor tak ze chlapom sa pacia vacsinou plnsie ale radsej sa prezentuju s chudsimi lebo tie su spolocnostou povazovane za krajsie vo vseobecnosti (prave kvoli mediam a modnemu priemyslu)a mnohi sa chcu ukazat ze maju na to co vacsina povazuje za krasu... co je sice chore, ale tak nejak to zrejme funguje. vacsina ludi nema bohvieake zasady ci hodnoty, snazia sa o to co spolocnost povazuje za spravne, mat co najdrahsie auto, reprezentativnu zensku, drahe veci aby sa dalo ukazat (aj ked ich vlastne ani nepotrebuju), teda v ramci moznosti. cize sa aj ty zariad tak aby si vyhovela tomu, s cim suhlasis a co uznavas za spravne.
.
ovecka, "a ano je pravda ze kebyze to bolo normalne tak by som sa za taku nehanbil a aj by som mozno vyhladaval este plnsie ako teraz" - vidis, vystihol si to, tvoje poziadavky na zensku zavisia od toho co preferuje spolocnost, ini ludia nez ty sam:) ten priklad co som dal je cisto moja preferencia typologicky, nehovorim ze to ma byt ideal pre vsetkych, len som chcel poukazat ze je v zasade chore to co sa preferuje dneska+preco tomu tak je a co to robi s mladymi babami, s ich myslenim. dokonca je to zakorenene aj v rodinach, poznam 2 pripady zo svojho okolia ked sa rodicia smiali svojim chudym dceram ze su tlste, pritom boli skoro kost a koza, uplne na hlavu proste. pred par dekadami by sa tym istym deckam smiali ze su vychudnute a maju viac jest. bezohladu na moznu nadvahu by som povedal ze zenska na mojom obrazku vyzera omnoho zenskejsie ako dnesne modelkovske kostnate chlapcenske typy za ktore by sa ale urcite nikto nehanbil lebo tieto su cool a trendy z titulu vplyvu modneho priemyslu.

Keyssinka

OMG. Každému sa páči niečo iné. Ja som štíhla od prírody, 171/50, nie som žiadna anorektička, aj ked mnoho ľudí si to o mne myslí. Proste nedokážu pochopiť, že aj niektoré vychrtliny môžu byť prirodzene štíhle. Ja som sa so svojou postavou zmierila, som spokojná a to je hlavné :) nikto nie je dokonalý.

smajliQa

mataBB

no sak akurat sledujem.. ze no proste ja nemam slov, ty koxo.. ze hladujem kvoli nim, a oni chcu uplne ine.. ach!!!!

lost

vyhda 3ky je ta ze ak stroskotaju na vode, tak poplave nad hladinou donekonecna bez pohybu:)
taktiez v zime vydrzi dlhsie

atdatd (niekedy vyhra 1tka tiez)

tu je to srandovne predvedene:

www.youtube.com

viac casti potom

mataBB

smajliQa vela chalanov ma rado, ked si ma na babe aj co chytit..ja som nieco medzi 2 a 3, tiez mam velke prsia ale som o dost chudsia od 3..a teda chalani maju o mna velky zaujem, aj taki u ktorych by som to necakala
takze zbytocne sa trapis tou svojou hladovkou..tlo ze budes vychrtla, neznamena, ze budes v zivote stastnejsia

smajliQa

to je az neuveritelne... asi 80 percent hovori dvojka
15 percent trojka
a asi 5 jednotka... a clovek by cakal, ze chlapom sa najviac ta jednotka bude pacit... 3ka ma este vacsie sance jak 1tka... kks