VODA V KOLENE?

Príspevok v téme: VODA V KOLENE?
ela5

Viete mi niekto PORADIť? Pred mesiacom som si narazila koleno, nebolelo ma vtedy, mala som na ňom modrinu. Teraz mi opuchloo - akoby sa nalialo vodou. Pred týždňom začalo byť citlivejšie - neklaknem si naň, ale pri pohybe nemám problémy - dokonca som cez víkend. lyžovala /ku koncu ma koleno trocha pálilo/. Dnes ma bolí pri chôdzi po schodoch, ináč ho ohnem takmer normálne. Je nutné navštíviť lekára, alebo sa voda má šancu vstrebať aj sama?/resp. existujú na to nejaké zábaly, masti?/ Ak to nechám len tak, nemôže mi voda niečo v kolene poškodiť/kĺb, chrupavku/? Vopred vďaka za rady

xyxy

Po narazení kolena je voda častý problém. Manželke to vytiahli injek. striekačkou.Narazené koleno by malo byť aspoň 10 v kľude a nie sa lyžovať.

nikolka

byt tebbou, radsej navstivim lekara..nikdy nevies.
No a zabaly neviem ci nejake su, ale ja ked som mavala problemy podobne tvojmu, tak som to riesila elastickym obvazom a napriklad octanovou mastou..alebo potom len som vymasirovala hocakym kremom..
ale radsej to nenechavaj tak, nikdy nevies, ci tam nemam daco len natiahnute, alebo aj natrhnute..
istota je istota;)