Tmavé zafarbenie okolo úst

Príspevok v téme: Tmavé zafarbenie okolo úst
zebritkamala

Dobrý deň. Pred pár týždňami písali v nejakom ženskom časopise o tmavom zafarbení okolo úst, že sa jedná o nedostatok nejakých vitamínov, časopis som nechtiac vyhodila a na internete neviem nájsť o nedostatok akých vitamínov ide. Prosím neviete niekto poradiť?? Budem Vám veľmi vďačná za každú odpoveď, ďakujem.

MarioMaser

nedostatok každého vitamínu ktorý je potrebný pre organizmus a organizmus si ho nevie vytvoriť sám spôsobuje nepriaznivý vplyv na orgány svaly a ako výstraha sa ti to ukáže na koži, takže nedostatok vitamínov, neviem presne už ktorého ale myslím si že jeden celaskon denne je ok.

zebritkamala

Teraz som sa dočítala, že sa jedná o zlé stravovanie.. strava s veľkým obsahom tukov, ktoré telo nedokáže spáliť...

Help

Ústa, pery
Oblasť úst patrí pohlavným orgánom a imunitnému systému človeka. Pery samotné prezrádzajú stav tráviaceho systému človeka – opuchnuté alebo suché pery súvisia so žalúdočno-črevnými problémami.

Liona

To by veru aj mna zaujimalo. Mne sa vytvorila na hornej pere taka tmava ciara, ktora mi lemuje polovicu pery. Vyzera to jak nevydarena konturka ...Neviem co s tym.