Operacia uzdicky

Príspevok v téme: Operacia uzdicky
Tony_Montana

Zdravim, mam zuzenu uzdicku a 2.Maraca ma caka operacia, absolvovali ste ju niekto?Podstupujem ju v celkovej anasteze, chcem sa len spytat, ci neviete ake su pooperacne bolesti pripadne, ci clovek potom vobec moze chodit? :)Stvrteho uz nastupujem do prace, tak len pre info ako velmi DOLE budem :)

Vdaka!

Tony_Montana

tak uz po operacii, akurat dnes som sa vratil z nemocnice a zatial to vyzera teda dost hnusne :)Stahovat to zatial nemam odvahu, akurat som to umyl a namocil v harmancekovom caji, neviete kedy cca by mali vypadnut tie stehy a kedy bude penis...funkcny?Dakujem vsetkym za odpovede.A chodi sa tazsie no, ako ftubalista nohy do O :))

Giuseppe

Predpokladam, ze mas zuzenu predkozku a nie uzdicku, ked ides na operacny zakrok v celkovej anesteze. Uzdicka byva kratka a frenuloplatika by sa robila v lokalnej anesteze. Nemaj strach urcite ta po vykone lekar bude informovat ako to osetrovat. Bolest je individualna a spravidla minimalna, len budes mat citlivejsi zalud. Prezilo to vela muzov zvladnes to aj ty. ako tu niekto pisal ak nemas narocnu pracu nemal by to byt problem, lebo cirkumcizia sa robi aj v lokalnej anesteze a muz ide hned po vykone domov.

tomas tomas

Operaciu som absolvoval minuly piatok. Zvazil by som na tvojom mieste lokalnu anesteziu. Nie je to nic strasne, zakrok trval priblizne 10 minut. Odchadas normalne po svojich a pokial nemas nejaku fyzicky narocnu pracu, tak mozes kludne aj pracovat. Penis si treba po operacii pravidelne stahovat a mocit v kamilkach. Tiez si na to davam framykoinovy zasyp. Teraz som tyzden po operacii, miesto je stale dost citlive ale hoji sa to myslim celkom rychlo. Pocitam tak este jeden tyzden a bude to OK. Drzim palce. Nie je sa coho bat.

mate59

Operácia sa dá absolvovať v lokálnej anestézii, čo je aj pre organizmus menej zaťažujúce.Bolesť je uplne minimálna,skôr je to len citlivé.Treba ho zabaliť,volnejšie boxerky a nohavice.Omývať kamilkami a pohoda bude.Nemaj strach,je to banalita.