Operacia uzdicky

Príspevok v téme: Operacia uzdicky
Tony_Montana

Zdravim, mam zuzenu uzdicku a 2.Maraca ma caka operacia, absolvovali ste ju niekto?Podstupujem ju v celkovej anasteze, chcem sa len spytat, ci neviete ake su pooperacne bolesti pripadne, ci clovek potom vobec moze chodit? :)Stvrteho uz nastupujem do prace, tak len pre info ako velmi DOLE budem :)

Vdaka!

Tony_Montana

Tak stehy uz konecne vypadli, aj ked to zozaciatku vyzeralo dost beznadejne :) uz len kontrola a som v podstate opat v normalne.Takze vsetkym s podobnym problemom chcem len odkazat ze to nieje nic strasne, samotna operacia je to najmenej, hlavne sa treba modlit aby ste nedostali na izbu nejakych ukecanych gadžov hehe.Sok nastane az ked sa prvy krat pozriete na vysledok operacie a ked zistite ze tam mate stehov akoby vam zasivali polmetrovu ranu, boli to, je to neprijemne, ale da sa to vydrzat ;)

Tony_Montana

Mam pocit ze sa to vobec nezlepsuje, stehy navypadavaju a mam to dost citlive a ked si to vecer umyvam tak ma to zacina aj boliet.Inac pouzivam harmancekovy caj a nechtikovu mast, nemate este nejake tipy?Neviem si predstavit akoby mi to vyberala urologicka(je to dost cerstve zatial).Dik!

mate59

Asi o týždeň stehy buď vypadnú, alebo ti ich na kontrole vytiahne.O 3 týždne môžeš šustiť jak bengálsky tiger.