Bolesti v podbrusku po vysadeni ant.

Príspevok v téme: Bolesti v podbrusku po vysadeni ant.
petul

ahojte, mate niekto taku skusenost, ze po vysadeni antikoncepcie ste pocitovali silne krce v podbrusku? Ja som bez liekov 2 tyzden a uz 6 dni trpim na silne krce v podbrusku a v krizoch...netusim z coho.Pred dvoma tyzdnami som bola u gynekologa na prehliadke a po dohode som vysadila aj lieky, vsetky vysetrenia boli v poriadku..tak nechapem ze za 2 tyzdne sa mohlo nieco zmenit...Posledny den bez liekov na bolest neviem byt.Nemala som ani vytok,len taky ciry.Bolesti prisli v 15.dni mojho cyklu.Neviem ci to bude trvat este dlho a ci je nutne ist znova po dvoch tyzdnoch k lekarovi. Poradte mi.Dakujem

balta

Ahojte, od vcera ma boli len jeden vajecnik, a myslim, ze pocitujem rovnake bolesti ako petul.. Bojim sa, ze by som mohla byt tehotna, ale Vase komentare ma celkom upkojili. Vysadila som HAK pred 2 tyzdnami zhruba a menstruaciu by som mala mat az 20teho.. Bolest ako pred menstruaciou, mozno vacsia, ale sustredi sa mi len na jednom vajecniku.

petul

Mna vajecniky po vysadeni HAK boleli prave kvoli cystam...ktore sa mi zacali tvorit. Ale boliet ta mozu aj preto, ze vajecniky zacali pracovat a vlastne sa ti robi ovulacia, ktora pri uzivani HAK nebola...

petul

len som sa chcela vratit k mojmu problemu s bolestami podbruska po vysadeni Antikon.....tak o tyzden ma caka laparoskopia. Dovod: krvacajuca cysta na vajecniku+podozrenie na zrasty.Tak som zvedava ako to dopadne

petul

presne bolia ako ked ides mat menstruaciu a stupnuju az do krcov...mozno som prechladnuta a prejavuje sa to takto aj ked nechodim stale curat ako pri prechladnutiach...za par dni napisem ako to dopadlo,ale dufam ze fajn.Dakujem za reakcie.pa

lyzicka

ale tie bolesti mas take ako menstruacne, ci nejake ine? lebo potom by to mohlo byt aj tym sokom z vysadenia. no ale ze by to az tak bolelo, ze potrebujes tabletky... to je divne, tak snad ti pomozu tie antibiotika, drzim palce

petul

ahoj lyzicka, no prave som sa odtial vratila...tehotensky test negativny,vraj to robil lebo sa mu nieco nezdalo.A vysvetlenie ze preco mam bolesti stale nevie,z jeho strany po anatomickej stranke je vsetko OK.Dal mi antibiotika Ciphin,su to take vseobecne antbit. Lebo mozno to je zapal,ale coho neviem.Tak preto dal take vseobecne antb.ak by tie bolesti boli z prechladnutia mocaka, alebo nieco ine....tak neviem.uvidim ako budu ucinkovat a ak to neprestane ma ma tam znova.Aj mne bolo divne ze dva tyzdne po vysadeni by som mohla otehotniet...ale zvlastne je ze ma bolesti schytili den po sexe a pritom bol uplne standartny (ziadne sado :-) ) a priatel tiez nie je "najmohutnejsi" v tychto partiach :).tak neviem.a nic nespomenul s ovulaciou...mozno som len precitlivena a uz si bolest namyslam

lyzicka

tak potom napis, co si sa dozvedela, ale pripada mi cudne, ze hned dva tyzdne po vysadeni antikoncepcie by si uz bola tehotna a uz by sa to uz aj prejavovalo

petul

ahoj, no dnes som navstivila gynekologa.Urobil mi sono vnutorne a vysetrenie,Dnes rano mi uz bolo lepsie ale zasla som tam...dost divne som odtial odchadzala,lebo mi v podstate nic nepovedal,len dlho prezeral sono snimky a nakoniec som sla na odber krvi na hormon Hcg(tehotensky hormon).teraz o jednej tam mam ist znova,uz budu vysledky krvi tak som zvedava,dufam ze sa dozviem viac,len dufam ze nie prilis (hlavne to tehotenstvo).mam trochu strach

lyzicka

ahoj petul, neviem, ci to mozem porovnavat, lebo tvoje bolesti su asi ine ako moje. Ja som vysadila hak a asi tak v strede cyklu som mala bolesti ako keby som mala dostat menstruaciu, ale tu som nedostala, a teraz pred par dnami som zase mala tie bolesti, teraz som uz ale mala dostat aj menst. a dostala som ju (co ma dost prekvapilo, myslela som si, ze budem musiet siahnut po petrzlenovej vnati).
Mozno je moj prispevok odveci, zalezi aj od toho, ci tie tvoje bolesti boli take ako pri menstruacii, lebo potom by to mohol byt podobny pripad ako ten moj, s tym rozdielom, ze mna to nebolelo az tak ako teba a netrvalo to tak dlho ako u teba. Takze z toho dovodu by som ti odporucila ist radsej k tomu gynekologovi este raz. Alebo zavolat, alebo napisat do nejakej gynekologickej poradne.