Ako sa prinutit chudnut

Príspevok v téme: Ako sa prinutit chudnut
lulupienok

Ahojte :)
Rada by som sa opytala, ako ste sa poniektore donutili chudnut? Ja sice nemam nejaku nadvahu, ale potrebujem co - to zhodit, trocha tuciku na tom bruchu je :) Jednoducho mi chyba pevna vola, uz som premyslala, ze si odfotim svoje brucho a zavesim na nastenku a velkymi pismenami si napisem "cvic,aby si dosiahla vysnivanu postavu" ale neviem sa prinutit :(... vydrzim takmer cely den jest menej a zdravsie, ale vecer mi to cele padne tym, ze neodolam nejakej maskrte. Poradte, prosim!

tantarlala

ahoj..v prvom rade netreba dietovat a obmedzovat v obrovskom mnozstve veci, ktore clovek rad papa... treba len obmedzit mnozstvo a kontrolovat vydaj a prijem ... z brucha to ide najtazsie dole..treba spalovat...brusakmi sa spevnuje brusne svalstvo ale nejdu dole kila... pomaha najprv behat ;-) treba si najst cviky na brucho, pravidelne a zdravo jest...a hlavne vydrzat.. mne to pomohlo ;-) jo a k cajom...velmi dobry je puerh...je to cierny caj a pomaha pri traveni a pri chudnuti..najchutnejsi je vo forme irish creme... drzim palce :-)

animak

najlaksie ho zozenies na nete alebo urcite aj v lekarni je to napr. himalajsky ajurvedsky caj diabeticky ale su aj ine caje len si treba vybrat ale ked sa budes spravne stravovat 5 x denne tak na sladke nebudes mat naozaj chut a ak predsa tak mas tie musli tycinky ja ich zozeriem do mesiaca aj 60 samozrejme mam aj kazdodenny pohyb min 6 km chvodze a namakam sa aj v praci skvor mam problem pribrat ako zhodit ale do mesiaca zjem tak jednu dve horaky tot vsjo

bigyy

cawte baby....

Ako dobra motivacia je napr plagat vysnenej postavy v izbe, alebo stavka s kamaratkou...mne ako motivacia sluzi ked niekto koho nemate radi vyzera dobre, alebo lepsie ako vy,,,alebo ak sa vam paci chlap, tak to ide lahsie...treba vyskusat,,

janus33

a urcite to nie je najlepsi napad zjest len jednu bagetu denne, to by si nevydrzala...radsejjest normalne a pomaly to obmedzovat, tak si telo skor zvykne

janus33

ahojte...podla mna treba mat pevnu volu a potom to pojde...ja uz vyse mesiaca nejem sladke a ani nemam nan chut, dokonca ani caj necukrim.a da sa to v pohode zvladnut, len treba chciet.velky rozdiel v ubytku vahe nevidim, ale to bude asi tym ze sa ani nesnazim moc schudnut, alebo skor tak pomalsie.
desahroza :
ja myslim ze to nebude dobre jest tak ako si pisala...ja sa snazim jest pravidelne aj ked nie vzdy sa da,Ked aj chces zjest len tie dve bagety, tak si ich aspon rozdel kazdu na 2 krat...budes to mat tak 4 jedla denne...ked ich zjes naraz budes citim po nejakom case este vacsi hlad.

desahroza

Ja mavam momentalne najvacsiu chut na plnene bagety s dressingom, co predavaju v obchodoch, najradsej s kuracim masom. Clovek by mal jest vraj to, na co ma naviac chut a potom by si nic nezakazoval, no smel by len ciste to, co mu v tej dobe chuti. Jedna herecka tak tusim zhodila aj 10kg, ze jedla len sladkosti, nic ine. Horsie je, ked cloveku zachuti aj nieco ine a potom to kombinuje:(
Myslite, ze ked by som jedla asi tak tyzden 2 krat denne (nanajvys 3)tie bagety velke, nepriberala by som? Mohla by som dokonca aj schudnut? V horsom pripade jednu:( Este som neskusala.

Karina

Skuste porozmyslat nad zlozenim stravy pocas dna. Pokial jete vyvazene a pravidelne od rana do vecera, tak by nemalo byt miesto pre akekolvek maskrty... Takisto by som zapojila do chudnutia nejake cvicenie.