aky je vas nazor hm?

Príspevok v téme: aky je vas nazor hm?
tutumutu

myslite ze je nejaka aj ked malinka sanca otehotniet?:(((((.. ked neberem antikoncepciu, a robili sme to bez ochrany.. ale nespravil sa do mna,.. a trvalo to ani minutu ne... ja som ho dokoncila ustami... hm??? pred dvoma dnami mi skoncili kramy.. a nevem ci mam ci nemam teda plodne dni..lebo podla kalkulacky na nete co to pocitam mi vyslo ze az zaciatkom marca ich mam...

micacica

a to mi byvaly este hovoril ze nejaka jeho kamaratka spava s chalanmi po kramoch 1tyzden v pohode bez ochrany a ze to je bezpecne xD nechcite vediet co som si o tom myslela!!

naty__ 19

tutumutu, 2 dni po menzese je minimalne sanca,ze by si otehotnela...to mas neplodne dni,takze fakt minimalne, ked este vezmeme do uvahy,ze bol v tebe len minutu a neurobil sa do teba,tak sanca je nulova...z coho by si asi tak bola tehotna ked sa do teba nespravil?..ziadne kvapocky lasky a pod.,to su bludy...pravda ze ak islo o prve kolecko, ked ste to uz robili druhykrat,tka nejaka sanca by tam bola

tutumutu

pprestan :((( ved vravim ze to bolo len.. no nevem preco sa to stalo ale nabuduce uz to nikdy takto nechcem!!!-...

Help

tutumutu- vies co je najhorsie??
Presne take ako si ty si este ani sex neuziju a uz su tehotne.
Tak zacni sa spravat ako dospela zena.

kvietok23

ale ked to takto planujes robit aj dalej a mas strach teraz, tak ho budes mat stale, ked to budes takto robit. takze bud nesexuj, alebo sa chran normalne a nebudes tu musiet poetizovat o tom, ci je mala sanca, alebo aka je ta sanca...

tutumutu

nie som trubka a mam 18 a nie 15..... ja som sa len spytala, nepotrebujem aby ste mi nadavali....cele co bol vpo mne trvalo asi minutu a potom som ho dokoncila ustami.. uz do mna neesiel...o to mensia pravdepodobnost nie??
a viem ze to je blbost robit takto.. no poznam vela ludi co to takto robia uz dlho..... jednoducho sa stalo...nenadavajte mi ze som nejaka trubka a tak.. praveze sex nemavme vooobec casato... toto bolo po pol roku.... a tak :(

zwedavka

Takze ak mavam menstruaciu posledny rok na kazdy 28 az 30ty den...? Ale tak informacne to neni na skodu vediet. Ja sa kvoli tomu aj bojim zacat s pravidelnejsim sexom, aby som neotehotnela, okrem ineho. Taktiez je zbytocne robit si nervy tym, ze musim byt co najviac chranena, kedze tie ochrany mozu mat aj negativne ucinky. Priatel mi aj v jeden den vravel, ze kedze sa urobil uz 2 krat v tom dni, ze ked by sme to robili bez ochrany, uz sa nic nemoze udiat ohladne toho, lebo uz nebude mat tak silnu erekciu a bude to vediet ustrazit. Niektori vsak vravia, ze aj z tych kvapocok lasky to moze byt, tak sme radsej neriskovali, no neviem nakolko to je percentualne spolahlive. Ci to neni fakt lepsie robit hlavne v tie neplodne dni, ked uz, neviem. Mozno tie neplodne dni nie su natolko neplodne, aby tomu zabranili. Ktovie.

niekto

ak mas pravidelny menzes je vyslovene nepravdepodobne

pravdepodobnoust otehotnenia za rok sa udava v tkz. pearlovom indexe
udava percento zien ktore otehotneju pri uzivani toho typu antikoncepcie za ROK

kalendarna metoda plodnych dni ma pearlov index 5-25% pricom 5 je idealne pouzivanie
cize za rok bude 5 zien /100 tehotnych

prerusovana ma 4-27%

cize matematicky 0,2%->2/1000 za rok teda ak som sa nesekol
a v pripade ze bol od poslednej ejakulacie na zachode