Palette Instant Color

Príspevok v téme: Palette Instant Color
sashka

Mate nejake skusenosti s Palette Instant Color?Chcela by som si dat cerveny odtien ale bojim sa ze mi znici vlasy.Ja ich mam prirodzene kucerave, hnede. Pred pol rokom som si dala tmavo hnedy melir ale len par pasikov.Myslite ze to bude vadit?A este jedna otazka. Pred farbenim mam mat cerstvo umyte vlasy? Dakujem

EmUsKa_dEviL

ahoj :) ja si chcem dat Palette instant Color ciernu farbu... ale potrebujem mat cierne vlasy len na zopar dni.. na obale pise ze sa mi to po 8 umytiach vymyje.. je to pravda? a este jedna otazka... neviete ci my ta cierna nechiti tak trochu do modra? kto ma skusenosti nech napise prosssiiim.... punkangel@azet.sk

daaanushka

mam s nou vyborne skusenosti, narozdiel od inych znaciek chyta aj na moje tmavohnede vlasy :) a neboj, vlasy nenici :) len je malo odtienov na vyber :(

sashka

Joj,tak uz sa na to tesim.Zajtra vecer si to idem dat a som zvedava ako to oceni okolie.Drzte mi palce, aby to bolo co najlepsie:))A dakujem za rady!!!

123456

ja mam ponicene vlasy, ale z inych farieb (raz som si sama stahovala dlhorocnu cervenu farbou blond farbou a doteraz mam nasledky na koncoch vlasov :D)... toto je len taka tonovacia barva...

dlzkaa posobenia podla toho, aky silny odtien chces... ja si nechavam 30 min a krasne mi to chyti... mam take stredne hnede vlasy...

teraz si chcem kupit tmavo hnedu instant color... dufam, ze to chyti tak dobre, ako cervena...

minule som ju uz skusala, ale kedze mam dhle vlasy, tak mi jedno balenie moc nezabralo.... myslim tej hnedej... teraz sa idem dat trocha ostrtihat a dam si potom dve balenia nech to chyti poriadne :)

podla mna sa nicoho nemusis bat.... lebo sa to dobre vymyva... fakt to mas po par umytiach dole...

sashka

Uff,tak to som rada ze mi ich neznici,lebo moje vlasy su na to dost nachylne...No tam pisu ze hned po umyti si to mam natriet a pockat 20 az 30 minut.Co myslite ako dlho si to mam teda nechat??

123456

instant color to je ta v tom sacku malom nie? to si davam... mala som cervenu rozne odtiene aj hnedu... vlasy to nenici... neobsahuje to amoniak ani ine sajrajty peroxidy ci co... je to len tonovacia farba... vymyva sa tusim po 8 umytiach... ja si chcem nechat narast zase moje nefarbene vlasy a toto pouzivam aby som prezila ten prechod medzi mojimi vlasmi a tymi, co mam zafarbene inou normanlou fabou... (palete shampoo a ine) palete instant ti nijak neublizi...

janka

ahoj...no ja som si tiez nafarbila vlasy na cerveno a konkretne Palete Delux...kedze mame vlasy kazda ine a inak chytaju je treba asi vyskusat rozne znacky a druhy a potom najdes tu svoju...ja som tiez vyskusala asi 3-4 a v tejto som sa nasla...kedze mam povodne vlasy spinavy blond, hned mi cervena farba chytila a drzi mi uspesne dodnes :)) moja kadrenicka mi povedala, ze vlasy ludia zo strednej europy maju prevazne cerveny zaklad, teda je jednoduchsie si vlasy zafarbit do cervena ako potom naspat...je mozne, ze na prvykrat ti farba hned nechyti a mozno ano=je to tazko povedat. Ja mam tiez vlasy jemne kucerave a cervena farba nevyzera zle.Skus pri prvom farbeni zajst ku kadernicke, ta ti to nielen kvalitne zafarbi ale aj poradi a potom farbenie zvladnes hravo aj sama. A co sa tyka umytia vlasov - z mojej skusenosti je lepsie si farbit vlasy, tak 1-2 dni po umyti,potom sa tak neklzu a lepsie chytia. Drzim palce pri zafarbei, aby ti vysla pekny farba :)