Bolest pri sexe...poradte

zuzusa

No ja som mávala tiež tieto problémy, ale skôr ma bolievala ako štípala, ako keby som nebola dosť vlhká, ale lubrikačný nepomáhal a to sme skúsili ale tri druhy. Tak tiež neviem kde mohla byť chyba.

momo37

to je jedno ze aky bol sex ci pomalý či drsnejší je to tak stále a neviem niekedy čo si mám o tom myslieť, pretože ju mám velmi rád....

Ema132

ja si myslim, ze to je mozne a ze sa nevyhovara:) bud ste mali drsny sex, alebo nebola dostatocne vlhka..alebo ma nejaky zapal...

momo37

ahojte, chcel by som sa spýtať na jednu vec, som s priatelkov už tretí rok a hovorí že po sexe na druhí deň ju to niekedy bolí, ked sa chcem s ňou znovu milovať, a toto už využila raz aj ako klamstvo ale niekedy mi to pripadá ako dobrá výhovorka, je to možne aby sa po jednom milovaní asi ta 40 minút na druhí deň so mnou nemohla milovať a inokedy zvládne aj celý víkend?

amina29

ja toto uz riesim zopár rokov s mojim gyn. a tiez si myslí ze si vymýšlam, mna zase pichá. nie je to zakazdým ale skoro. ze vraj tam nic nemám. no to by mali vysvetlit mojej bolesti pri sexe