frozen arm

Príspevok v téme: frozen arm
byrto

mam 25 rokov a uz 7 mesiacov ma trapi bolest v ramene mam tzv. frozen arm.. ide to az do lopatky.. nepomohla rehabilitacia ani lieky.. som zufaly.. rameno ma boli najma rano ked sa zobudim.. nejestvuje poloha v ktorej by to bolo lepsie.. prosim poradte.. mam to od chvile ked som dva dni sedel v prievane a na dalsi den ma to uz bolelo.. odvtedy je to chronicke..

byrto

Je to len ramenny klb - pravy ramenny klb.. rano ked sa zobudim tak je to ok.. trochu si natiahnem ruky a hned mi tam zacne pukat a odvtedy to uz boli cely den.. respektive boli ma tam len v presne urcitych polohach.. napr. najviac ked chcem niekoho chytit za plece - tak ked ho chytim aj za plece bolest je urputna aj ked na neho polozim celou vahou ruku.. ale zasa pri inych polohach napr. ked bezim a mavam pri behani rukaami - ako klasicky bezec tak to vobec neboli.. mam taky pocit ze to ide.. prvy mesiac ked ma to chytilo tak som sa nevedel od bolesti obliect.. nevedel som soferovat auto - vobec som nevedel od bolesti radit rychlosti.. potom to cca po mesiaci preslo ale ostala tam takato chronicka bolest.. o mojej diagnoze je vela toho popisane no nic nepomaha: www.google.com