hormonálna antikoncepcia dobrá na pleť

evelyn

prosim vas poradte mi nejaku antikoncepciu na ktoru nepotrebujem predpis od koznej. Moja kozna je mizerna, stale mi dava len kremiky a masticky a odmieta mi predpisat antikoncepciu, lebo to skodi na pecen, aleja si uz neviem rady....mam 23

pipinka

Ja užívam Jeanine, a myslím, že mi to pomohlo aj na pleť, nemám ju mastnú.
?! Ja neužívam HAK len kvôli tomu, aby som nemala akné, ale kvôli ochrane. Druhoradý je účinok na pleť.

Vločka

ja užívam Diane35, nemožem povedať, že mám pleť ako porcelán, ale je to o dosť lepšie ako pred použivaním- i keď ja ju neberiem z toho dôvodu a žiadne vedľajšie účinky nemám

martina1

hmm,dik za pomoc vsetkym, konznu mam tiez dost mizernu, uz niekolko rokov ma lieci len kremami a ziadne vysledky, len to poziera peniaze...
Aku antikoncepciu ti poradila ta konzna?Som celkom zvedava...
Uka, prosim ta, co platis za ten trimidiol?
A Diane 35?
Dik este raz, ste fakt dobra pomoc, bo inde na nete som pomoc nevedala najst a je dobre pocut nazory aj beznych ludi, a hlavne oskusane veci, nielen co by akoze mali fungovat...

uka

ja uzivam trinordiol,kvoli pleti,a po polroku sa mi s tazkeho akne zlepsila na plet bez akne!!!! kazdemu sadne nieco ine,ale urcite by ti mohol poradit aj lekar... a Diane mne napr vobec nepomohli,skor naopak,tak mi ich lekarka hned vysadila.treba skusit.