starostlivost muzov o zovnajsok

Príspevok v téme: starostlivost muzov o zovnajsok
jarkaaaaaaaa

ked som zacala chodit so svojim priatelom tak bol kazdy den pekne navonany, oholeny,.. proste pekne vonavy.. velmi sa mi to pacilo, no preslo ho to asi tak po mesiaci. nehovorim ze smrdi, to v ziadnom pripde, ale proste neraz sa stane, ze sa stretneme a on ma na tvari vyrazne strnisko, vobec nechodi tak navonany ako predtym, da si tak maximalne deodorant. preco sa muzi takto spravaju? chapem ze nie vzdy ma nato cas, alebo naladu, no dajme tomu.. ale nepamatam si kedy tak navonavkovany prisiel.. ved zena je vzdy upravena, preco nemoze byt aj muz castejsie takyto..

sway

Je to ohovaranie ak rozhlasujes svoje pozorovania a krivdis tym mladym ludom vo vseobecnosti.Mohla si to riesit na mieste s ludmi,ktorych sa tvoje pohorsenie tykalo:-)
Ale ved ok,ja ti nazor neberiem - to sa bat nemusis.Tiez je podla mna ovplivneny lokalitou,v ktorej zijes.Keby si bola z BA nasla by si dost upravenych barbiniek,ktore by urcite uspokojili tvoju tuzbu po upravenom zenskom zovnajsku.

sway

Jasne,ze mi vadi ak niekto smrdi a od takeho cloveka si odsadam:-)Ale to ci maju 4z5 ostrihane alebo spinave nechty neriesim - to uz naozaj zavana tvojim prilisnym sustredenim na "upravenost" ostatnych.Ja si teraz tak trochu robim srandu,lenze ti ludia ta rozculuju a to ti isto neprospieva.Svet na dokonaly neprerobis a je lepsie nechat zit ako ohovarat ludi,o ktorych nic nevies po internete;-)

romanticka

Akoze Vam sa ludia nehnusi ked okolo Vas ludia smrdia,maju spinave nechty,mastne vlasy s lupinami.Najlepsie je ked si niekto taky smradlavy sadne vedla Vas,no pre man nic prijemne,ale Vy sa v tom asi vyzivate.

sway

romanticka,
ludom na druhych vadi to,co neznasaju na sebe - to si si uz hadam stihla aj sama svimnut.Asi prekonavas nejaky tazky komplex,ked ti taketo veci zamestnavaju mysel.Drzim palce a vela tvorivej energie investovanej nielen do upravy zovnajsku.

romanticka

Dnes som isla v autobuse a ked som si vsimala mlade kocky ako su upravene,nechapala som to.Nerozcesane vlasy stiahnute v cope,mastne vlasy,lupiny,polepene vlasy,neupravena tvar,nevytrhane obocie,spinave nechty,ohryzene nechty,spinave topanky,a smrad.A to uz radsej o mladych chalanoch co som dne videla ani radsej nehovorim.Az mi z toho bolo zle.
Je smutne ako malo ludi sa o seba stara.

romanticka

No bol by si prekvapeny,ale nema ziadny problem sam si vyprat.Takze doma nema zioadnu sluzku.A co je zle na sprchovani?Ja sa tiez sprchujem rano a potom vecer po treningu.
Uplne normalne.