starostlivost muzov o zovnajsok

Príspevok v téme: starostlivost muzov o zovnajsok
jarkaaaaaaaa

ked som zacala chodit so svojim priatelom tak bol kazdy den pekne navonany, oholeny,.. proste pekne vonavy.. velmi sa mi to pacilo, no preslo ho to asi tak po mesiaci. nehovorim ze smrdi, to v ziadnom pripde, ale proste neraz sa stane, ze sa stretneme a on ma na tvari vyrazne strnisko, vobec nechodi tak navonany ako predtym, da si tak maximalne deodorant. preco sa muzi takto spravaju? chapem ze nie vzdy ma nato cas, alebo naladu, no dajme tomu.. ale nepamatam si kedy tak navonavkovany prisiel.. ved zena je vzdy upravena, preco nemoze byt aj muz castejsie takyto..

uhlie

malina,

a to uz nie je egoizmus, ked zena zasmradi autobus, alebo nejaky obchod "parfumom"? Alebo ked minie 100hektolitrov vody, lebo sa potom citi prijemne?

dobra vila

romanticka, ale ti, co s tebou nesuhlasia, nevravia, ze muz ma byt pravym opakom, cize humusakom. Existuje tzv.zlata stredna cesta. To ked chlap nechodi ako navonana drogeria, neholi sa pod pazuchou, nesprchuje sa 3x za den neznamena, ze je smradoch a nepozna kupelku!!! A takisto mu nemusi smrdiet z ust, to z coho dedukujes? Mozno ak cely den srotuje cesnak!

Ja sama som posadnuta cistotou, co sa tyka cistoty vlastneho tela, nehovoriac o cistote prostredia domova, v ktorom zijem! (ano, hotova Monika z Priatelov), ale pre mna osobne, to co si napisala, neznamena nic. Milujem, ked je chlap troska zarasteny na tvari, nemusi mat tvar ako decka prdelka, ked ma chlpky a vseobecne bradu, nehorazne ma to vzrusuje! Takisto, chlpy pod pazusim vyholit? Och, nie! Keby to chcel samotny chlap, no ok...aby sa tak nepotil, alebo nieco podobne. Ale z estetickeho hladiska u mna na plnej ciare vedia chlap srsnaty, chlpaty, a podobne! VED JE TO CHLAP, nie zena!
Ja osobne sa uspokojim s deodorantom u chlapa, len aby nesmrdel, na to som alergicka, ale ked nema parfem, neprekaza mi to, aj ked pochvalim, ked je pekne navonany.

Co pises ohladom svojho ocka, je celkom pekne, aj ked u mna by to bolo fakt nepotrebne. Neviem, keby som bola tvoja mamka a typek by sa mi obracal vo fitku, kde su aj mlade sliepky, parfumoval, sprchoval a vkuse by chodil tip-top, aby som sa za nim omrkla, ci to nerobi pre nejaku druhu (neber to ako urazku, myslim to vo vseobenosti, stava sa a velmi casto!)

maliina

to iste ako fajciari, zafajceni, s dychom ako popolnik. To uz nie je o hygiene ale o egoizme. V MHD je to neprijemne to ti verim, ale ohryzene nechty, neumyte vlasy atd. ti mozu byt ukradnute.

romanticka

Ja zijem v normalnej lokalite,nie na nejakych lazoch.
Mne je to nechutne ked si taky clovek ku mne sadne.Inak mi je fakt jedno ako chodi kto upraveny,kym nezneprijemnuje zivot inym ludom.

sway

Sexi muz?Zaspineny od blata po 3 dnovej ture v horach,kludne cely zarasteny,bez spodneho pradla - ak uz nezostalo ciste a bez moznosti pouzitia zubnej pasty...Predstava zivocisneho sexu s takymto muzom?U mna moze byt:-)
Ale je jasne,ze kazdy ma nejake poziadavky na hygienicke naroky - u niekoho su vyssie ,u niekoho nizzie - toto je kazdeho osobna vec a pokial sa ma to netyka neriesim..
PS:Cistotny muz nie je az taka vzacnost,tiez sa mi jedneho podarilo odchytit;-)

maliina

romanticka, ale ved ta nikto nenuti s takym byt. Inak takeho muza ako opisujes osobne nepoznam, mozno tak obyvatelia hlavnej stanice. Neviem v akom prostredi to zijes. Neviem co ta ti ludia tak poburuju, moze ti to byt jedno. Kazdy nech sa upravuje tak, ako uzna za vhodne.

romanticka

Chcela by si lezat vedla smradlaveho,zarasteneho,pod pazusim prales,spinave spodne pradlo,dlhe nechty na nohach,smrdi mu z ust.
Sexi muz?

sway

Kvalita lokality na vyskyt upravenych zien asi nie,kedze pises to co si pisala nizzie;-)
Pre BA su tieto "dokonalo" upravene slecny typicke;-)