Bolest pri zasunuti

love doctor

to je normalne, tu by som doporucoval len kratke a vysokofrekvencne prirazy. jednoduchoju nestahuj na maximum.

bolek

no ide mi stiahnut ked mi nestoji..uplne v pohode..ale ak stoji a stiahnem ju uplne tak to uz trochu zaboli..tam ako je predkozka zrastena so zaludom

marCOS

ja som mal tiez taky problem ze mi nesla stiahnut,,,ale po case sa mi stiahla,,,nevem ci som ju odtrhol alkebo sa odlepisla sama a teraz uz v pohode ju stiahnem na doraz,,,bez problemof

baska16

Nooo v kažkom prípade obvodnej a tá ta pošle...k mužskému doktorovi..Ten ti už povie kde to viazne..netreba sa hanbit on je tam nato!!!

bolek

ked som bol maly..asi 6-7 rokov pamatam si ze som bol v nemocnici..pretoze som mal nejak zrastenu predkozku alebo co..no proste mi ju neslo stiahnut..tak mi to tam silou strhol ten doktor a odvtedy by to malo byt fajn..ale ked mi stoji aj tak je to trochu bolestive ak predkozku upne stiahnem..co s tym???

marCOS

alebo mozno ho mas prilis suchy a partnerka nema dostatocne vlhku,,,mozno ze sa nesmyka thak dobre a zadrhava,,,thak to boli noo,,,skus pouzit lubrak,,,a ked to bude lepsie thak to bude v tom,,,ak nie thak mas asi tu fimozu

xyxy

Pravdepodobne máš fimózu - zúženú predkožku.Niekedy sa to upraví samé, niekedy je treba malý chirurgický zákrok.