masturbacia

Príspevok v téme: masturbacia
mato_blabla

Este davno som nejako nahode prisiel na taku vec ze ked masturbujem, tak ked nechcem tak nemusim \"vystrieknut\". Robim to nejako tak ze v case ejakulacie si tak trocha potlacim pod \"vajciami\". Nie je to take prijemne ako ked \"vystrieknem\", ale aspon nemam problem s \"upratovanim\" :)
Chcem sa spytat ci mi to moze nejako zdravotne uskodit, alebo tak nieco...
(neviem ci kvoli tomu nahodou nechodim casto mocit)

jimbo

Ahoj ,,tt,, bud rad ze nestriekas aspon nemusis upratovat to vsetko do servitka a zahodit tak aby si to nevsimli rodicia:-) a asi si este neni dozrety vydrs caw.

brooks

Je lekarsky dokazane,ze ti ludia,ktori casto masturbuju,stracaju na vahe a su vychudnuti.Ine je to pri normalnom partnerskom sexe.A co sa tyka toho ubytku energie,je to uplne normalny prejav po vyvrcholeni.Vsetko s mierou.

tadeas

MLOO JA KED SI HONIM :)THAQ SA MAAM DOBRE MAL SOM SEX Už V 16 A S MASTURBACIOV NEMAM PROBLEMI !!KEBY SOM MAL THAQ BY SOM SI DAL PORADIT OD GYNEKOLOGA THAQZE SA RADSEJ OBRATTE NA SVOJHO LEKARA !§:)

markone

lepsie je to zo seba vypustit. Vsak si nemusis honit v izbe. (Umývadlo, hajzlík, igelitový sáčik, aquarko :-)

chloup

dodo :), po vyvrcholeni sa u muzov vylucuje hormon, ktory potlaca chut na sex a vycerpanost...kazdy je iny a ty si mozno trochu viac nadopovany hormonom :)

dodo

VIETE,JA MAM ZASE STRASNY PROBLEM ZE KED SA SPRAVIM TAK SOM UPLNE BEZ ENERGIE
A AKO BY SOM SCHUDOL MAM STRACH A RADSEJ SOM STRIEDMY PORADTE!

q

no ked spravis toto, tak semeno sa ti z mocovej rury ´preleje´ do mocoveho mechura... je to ista (nie vzdy ucinna) forma antikoncepcie... a moze to teda byt pricinou casteho mocenia... :)