Prepalenie softveru v mobile

nikonD4

AHOJTE POTREBUJEM KONTAKT NA SERVIS ALEBO CLOVEKA KTORY VIE PREPALOVAT ANDROID NA TABLETOCH. KOD NA ODBLOKOVANIE OBRAZOVKY MI OSTAL VYSIET NIEKDE NAD BAROM. PORADTE BOLA TO CELKOM DRAHA VECICKA VDAKA

Kklaauuuddii

Aj mne :(( Sa pokazyl no ne tak celkom :PP KLAVESNICA sa mi uzamkla a ja som dala "kod" a ja newiem aky soom dala :P Teraz newiem čo stym Išla som do servisu že vraj to maju poslat do Ba... :OOO

cappy

sak toto...stavaju sa aj ovela horsie veci...len keby tam nebolo tolko fotiek a sms-iek, bolo by lepsie =( ...dufam, ze policjati pohnu tymi svojimi zadkami

0vendy

no to si dokazem predstavit,velkeee nervyy , nabuduce aspon budes vediet, ze si mas vsetko z mobilu zalohovat do pc ,aby si potom nemusela smutit, vsetko zle je na nieco dobre:)

cappy

0vendy
tak dala som im to IMEI cislo,podla ktoreho ho hladaju...aj ked mi povedali ze neni velka sanca ho najst...vyhodou je ze mam tmobile...ale tak andej zomiera posledna :) ..chudacik moj mobil, tolko si so mnou prezil...skoda toho privesku na nom :( ..nehovriac ze tam bolo kopec fotiek, nehovoriac o smskach

0vendy

a nahlasil si seriove cislo?lebo ja uz som bola s tym svojim v servise, vychadza to do 10 eur, a vlastne ja som si isla zmenit temu a vypol sa natotalku, vobec sa nechcel zapnut, iba blikol