HAK + tehotenstvo

Príspevok v téme: HAK + tehotenstvo
pinkyabrain

ahojte, zaujimalo by ma, ako zena ktora pravidelne uziva HAK zisti ze otehotnela...mozno rpe niekoho prihlupla otazka, ale mna to vazne zaujima... nedostane v pauze mensturaciu? alebo dostane? alebo na to pride ked jej zacne rast brucho, a pridu ranne nevolnosti? alebo pri prehliadke? ci si spravi nahodne baby test? ja som strasne paranoidna, naposledy som mala sex pred troma mesiacmi, HAK beriem uz rok a pol pravidelne ale aj tak mam strach co ak otehotniem.... poslednu menstruaciu som mala strasne ale strasne slabu iba tri dni a bolo tot ake nic spinenie, myslela som si ze ved beriem HAK, to je normalne neprikladala som tomu velku vahu, ale asi tak 4 dni do zadu, je mi strasne zle, kazdy den zvraciam, vsetko jedlo mis mrdi, som malatna, unavena... bojims a ze som tehotna, ale nahovoram si len ze je to pranoja...neviem uz co so sebou....

niekto

a btw aluska sice utoci ale v jednom ma pravdu pozhanaj si o tom info nech vies co beries
hak je riadne svinstvo a ked ho nemusis brat radsej to nerom

www.zdravie.sk
www.zdravie.sk

niekto

za rok zostane 1-3/1000 zien v tom
( teda pri idealnom uzivani )
en.wikipedia.org

ked sa bojis ze si tehotna urob si test hak by nemala mat vpliv kedze testy reaguju na hormon HCG ktory sa tvory pri tehotnestve

je velmi nepravdepodobne ze by si bola tehotna

aluska

tak si slusne nastuduj nieco o antioncepcii, dobre??snad to raz pochopis ze ked ju beries kazdy den tak ako mas tak nemozes byt tehotna..a ked neveris mne spytaj sa gynekologa

pinkyabrain

ale ved ja vravim ze som paranoidna, ja sa neurazam kvoli tomu....vlastne ja sa naurazam vobec...len ked sa clovek slusne spyta tak caka aj slusnu odpoved, a nie ako na trhu s cigankou....

levicaaaaa

pinkyabrain :-))) neboj sa, nie si tehotná, ani nebudeš ak budeš poctivo brať tabletky. a ak by si aj bola, zistíš to tak, že ti nepríde menštruácia...

pinkyabrain

aluska: nemusis hned na mna drzo vyletiet, ako keby som mala 13 a nevedela poriadne ani co je to sex...slusne som sa spytala ako zena zisti ze je tehotna ked berie HAK, tak prosim ta nebud drza...

aluska

ano si paranoidna..naco do seba pchas hormony ked im neveris?pokial si hak brala zodpovedne tak ako sa ma tak sa nemas coho bat
a ked sa tak strasne bojis pri tvojom podozrievani tak zdvihni zadok, chod do lekarne alebo drogerky, kup si test za par eur a urob si ho