Preco prave my?

Príspevok v téme: Preco prave my?
milacik

Myslim si,ze tu chyba takato tema.Onedlho budem mat 13 rokov,a mam zniceny cely zivot.Neviem sa bavit,som stale smutna a to len preto,ze som neni dokonale chuda.Zhodila som,ale chcem stale viac a moje telo uz nevladze a hlavne psychika.Musim sa stale kontrolovat a uz mi z toho sibe.Viem,ze som chora a chcem si pomoct,ale nie som dostatocne silna na to aby som sa vyliecila.Nemam anorexiu ani bulimiu ale zachvaty,cely den nejem,potom sa nazerem.Placem preto aka som tlsta.Ked vidim nejake chude dievca zabila by som ho.Som chora,ale nikto z mojej rodiny ani kamaratok ma nechape a viem,ze je viac takych ludi.Tak mi napiste,chcem sa vyliecit a byt konecne v pohode.Este som len decko tak mi pomozte...prosim

babika

milacik,
sewie má pravdu skús papať pravidelne, aby si sa hlavne večer nenapchávala a keď nejedz hlavne lupienky a .... Lebo keď som ja nejedla tak som bola nervózna ako pes.

sewie

milacik,tz sa trapis prilis skoro pre taketo veci...vies ako som ja vyzerala v 13?fuuuha!hrube brile,velky zadok,brucho a stehna... ale potom som zacala trosku sportovat,a v 15-16 som sa prirodzenou cestou vytiahla...a teraz?chlapi si idu krky vykrutit!nikdy nevies co ti priroda nachysta... ked budes starsia...netrap sa!a nie je dolezity len vyzor!ale to co je v tebe!a to nie je kalerab!chalani sa vzdy obzru za peknou kockou ,ale pri sebe chcu mat niekoho,kto je krasny hlavne zvnutra,niekoho s kym sa mozu smiat,kto im rozumie a je s nim fajn...
a inak ..preco cely den nejes?sa najedz a potom ta nechyti zachvat!jedz pravidelne -kazde 4 hodiny a zachvaty nebudu a je po tragedii...

kiky

Aj ja sa často pýtam túto otázku..prečo práve ja?prečo sa to stalo mne?prečo si takto ničím svoju najkrajšie roky?neviem...len dúfam že všetko v živote je na niečo dobré..ak sa z toho dostanem človeka to posilní..preto som sa prestala pýtať prečo ja?A IDEM S TYM NIEČO ROBIŤ!!!!!Ľudia čo majú rakovinu svoju liečbu ovplyvniť nemôžu..my hej..tak prečo to nespravíme?

machulka006

ahoj milacik...
mala som podobne pocity v 13tich rokoch...ozvi sa mi na petuSSka896@azet.sk
alebo
ICQ : 333-357-599
ochotne ti poradim ...
zatial sa drž !!!