Vredy - genitalie, tvar, co s tym?

demon 38

mam uš dlchšie okolo koreňa Penisu take malinke biele vredi keť ich stlačim dosť bolia nerosširuje sa to ale mam to trochu aj na semenikoch a zospodu penisu na koreni najhusťejšie prosim vas porťe čo stim mam len 14 a nechcem nejaku važnu pohlavnú chorobu !!

Mia Wallace

no ja ti poviem co mas robit...mala som a stale mam problem s vredmi, ale chceli do mna pchat len antibiotika bez toho aby vedeli z coho to je...potom som isla k jednej koznej za hranice ktora mi vyliecila aj atopicky ekzem, a tej som to len ukazala a hned mi dala na to kremik...vola sa to FUCIDIN, da sa to kupit aj na slovensku, ale zial je to na predpis...s tym kremom si natres tu cast koze kde citis ze ti vznikne vred, citis to asi den ci dva dopredu, ja vzdy po sprche som si to miesto natrela a odvtedy nech si zaklopem mi ziadny nevysiel...takze odporucam, krem FUCIDIN nic ine...ziadne babske masti, ziadne antibiotika co zbytocne nicia cloveka...

?????

Ja mám už niekoľko rokov vred na genitálii, je neviditeľný no nahmatať sa dá, keď si to stlačím bolí. Neviete čo to môže byť?Ďakujem

mudr

No ak sa objavia vyrážky podobné akné na tvrári, ktoré nejdú vytlačiť alebo môžu, a sú najčastejšie pod korenom zaluda a na predkožke jedná sa o Hirsuties papillaris penis a táto choroba je len čisto kozmetická.Nič vážne sa nemúsí stať. No a ak je to niečo tvrdé môžu to byť aj herpesy. Najlepšie urobíte ked napíšete odborníkom na sexualnezdravie.sk

petrenko321

mam tak isto nieco ako vredy biele.Niektore sa nedaju vytlacit,a tlačia sa tažko.Mam ich na penise.Porad mi prosim,co s tym.Hambim sa niekam ist.

anonym_1580

mam tak isto nieco ako vredy v oblasti genitalii, niekedy mi odtil vytecie hnis ale po par tyzdnoch navrie znovu mam to uz asi pol roka. niekedy ich je dokonca viac.nemam ponatia co mam s tym robit, takze ak to zistis budem ti vdacna ak mi das vediet.Zrejme by to chcelo kozneho radili mi tu, ze s krvou to nema urcite nic spolocne.drzim palce ak nieco zistim dam vediet.