co to s nim je?

Príspevok v téme: co to s nim je?
success

ahojte vsetci, prosim poradte mi... Mam kamarata a uz asi 4 mesiace sme viac ako priatelia, lubim ho a on tvrdi, ze lubi mna, ale v poslednej dobe sa chova nejako divne, ked sa ho na to opytam, povie, ze nic sa nedeje, ale ja niekde v podvedomi citim, ze sa deje. niekedy mam pocit, ze mu moja pritomnost prekaza,co je v poslednej dobe dost casto, inokedy by ma zase najradsej zozral pohladom. rozdiel som si vsimla aj pri milovani.
tiez zacinaju prevladat chvile trapenia a smutku ako chvile stastia, ale ja sa ho jednoducho nedokazem vzdat. co myslite preco je taky divny? dakujem za vsetky uprimne odpovede a nazory

niika

Success čo je s tebou ??Zistila si niečo alebo som sa mýlila ja?????
Až môžeš daj vedieť,veľmi som zvedavá ako to vyzerá medzi vami.

kacicka

ak chcete aby vztah fungoval,tak musite spolu komunikovat,inac to nejde,nebudete spolu stastny.ale musi aj on chciet...

niika

Myslím si fakt úprimne ti to poviem,že tvoj priateľ má mimo teba aj inú. Zažila som presne to isté čo opisuješ ty. Chová sa tak preto lebo má ťa rád a má výčitky, že ti ubližuje ale na druhej strane sa nevie vzdať ani tej druhej dievčiny. Je to katastrofa ja viem. Posnaž sa a skús niečo okolo neho pozisťovať tak aby o tom nevedel. Skús až sa ti podarí mu popozerať do mobilu či tam náhodou niečo nenájdeš.
Ver mi je to tak !! Normálne sa mi pri čítaní tvojho príspevku vybavil celý môj príbeh, ktorý je odlišný iba obsadením postáv,ktoré v ňom vystupujú. Inak na vlas rovnaký!Drž sa.