Kontakt na Mudr. Cunderlika

Lucy Mikles

P. Čunderlík je typická ukážka staršieho lekára, ktorý zneužíva svoju odbornosť. Ku mne bol celý čas neúmerne ,,kontaktný", v rámci vysvetľovania ,,kadiaľ mi pôjde voda" ma chytil medzi nohy a na záver mi buchol po stehne, že sa teda vidíme na ďalšom ultrazvuku. Ešte sa mi tam aj v mojich 30tich rokoch pokúšal tykať... Pekne využil, že som bola vyhúkaná prvorodička na ultrazvuku bez manžela. Neodporúčam, ja som sa už nevrátila. Sú aj odborníci, ktorí sa k vám nebudú správať ako ku kusu mäsa. Inak kamoška mala podobnú skúsenosť.

Inna 21

Som veľmi nespokojná s prístupom sestričky u mudr.čunderlíka.ked som sa objednávala na vyšetrenie bola veľmi neochotná že čo ja od nej chcem .bola veľmi premúdrená a drzá.neviem či má nakázané sa tak správať ale s takým prístupom som sa ešte nestretla

alzbetka25

zuzula12, kontakt do jeho ambulancie je 02/54792509, zavolaj si tam po 15tej, pretoze MUDr. Čunderlík ordinuje az v poobednajších hodinách... Je úžasný, tiež som bola na jeho UZV a všetko mi pekne vysvetlil a porozprával sa so mnou

drdr

... zabudla som napisat-ten prvotrimestralny KRVNY test je pomer PAPPA a HCG.(na poziadanie odobera a odosiela hocktory gynekolog)
to treba mat ktej sonografii k Cunderlikovi.
samozrejme aj presnu biometriu plodu v den odberu koli vyhodnoteniu vysledkov

drdr

on robi tieto spec. ultrazvuky v 11. tt v sukr. ambulancii na horskom parku-1. screening. v 1 trim-meranie NB, NT a ine
Mobil niekde mam, no neviem kde, ale je to na intrakoch-budu vediet povedat.
ak vsak mozem odporucit, v BA je jednoznacne najlepsi na prenatalny USG screening v 1. a 2. trim. MUDr. Holan, kt. je momentalne tusim v medifere v auparku-vo vezi. tel. si treba zistit-objednava sa cez recepciu a ma nabite terminy, takze volat najlepsie hned. robi to myslim maximalne do 13-14 tt v 1. trim
v 2. trim. to ale stihnes
fakt sa to oplati-je to velmi podrobne hodinove sono s vysvetlenim
drzim paste
aha, citam ze si z vychodu! - no tak to utekaj do kosic-mate tam najlepsie pracovisko-uz neviem ako sa vola lekar-najdes ho na internete ked si das do google 1. prenatalny skrining, prenatalna dg v 1. trim, alebo GENETICKy prenatalny sonograficky skrining-nieco ztoho. je tam sukr. centrum. a tiez dobre centrum je v nemocnici ŠACA ci tak nejak si pamatam alebo sa nakontaktuj na MUDr. Erik Dosedla-najdi si ho v KE - robi perfektny prvotrimestralny skrinig VVV (VVCH) vratane Down. sy z odberu krvi v kombinacii so sono meraniami NT a NB a ine parametre. ale to robi aj Cunderlik. proste, je vela moznosti...(napr. i v madarsku to maju super-tu diagnostiku)hladaj na nete-no nemas moc casu. pozri si stranku TEHOTENSKA KALKULACKA-tam sa opytaj mamiciek co su v rovnakom tyzdni
vela stastia

zuzula12

Kocky, dakujem za info ... Skusim, ale nakoniec ani neviem, ci na to zalezi ... Babatko si necham za kazdu cenu ... Ale diky za rady.

suz

Umiestnenie ambulancie a kontakt:
Poliklinika FNsP Kramáre, Limbová 5, 1. poschodie, dvere č. 214 a 222, tel.: +421-(0)2-59 542 423, +421-(0)2-59 542 794

teraz by mal byt na:
hrobonova 4

skus zavolat na tie kramare ci by ti nedali blizsie info a kontakt :)