Sladkosti

fina2

ja tiez zbožnujem sladnké,ale uz sa to odrazilo aj na mojej vahe...poradte čo znižuje chut na sladké.lebo takým tempom...

vikušškaa

nom ja si den bes sladkosti predstavit viem..ale obcas ked nemam dobru anladu alebo tak som strasna...stael pozeram co by som si dala..aj pri televizii nom hroza...je to premna ako droga ale bez tejto drogy nastastie chvilu vydrzim....ale ked som u tatina pojem vsetko co mi pride pod ruku..vecer chipsy cez den len ladujem cukriky a keksy...noma samozrejme kedze je zima nejdem to von nejako extra vybehat takze sa to vo mne za vykend nazbiera.ale potom cez tyzden sa uz anstastie ovladam

tery

Ja jem sladké hned po prebudení,začínam horalkou.Mam rada aj sladké jedlá,palacinky,...Nemôžem žiť bez sladkého.Je to ako droga.Som asi závislá.

Miaaa

No šak to si aj ja hovorim, že život je priliš krátky tak načo si odopierat...
a na druhej strane si hovorim, že to neni teda zdrave tie sladkosti...ale neodolám

mary-anne

tak ja teda urcite! kazdy den aspon jednu deli, alebo nieco podobne :) ale nemam z toho vycitky.. neoplati sa :) a raz som dokonca mala taku chut na sladke v praci, ze som si dala za lyzicku krystaloveho cukru, bo nic ine som pri sebe nemala :D

Denz

ani ja:)
ved zijeme len raz,tak preco si zivot nevychutnat:)))
akurat tlacim do seba kyslu pochutkovu smotanu s vanilkovým cukrom....a co???:)

Deee

ja bez sladkeho neviem zit...keby som Vam rozpisala co za den pojem mysleli by ste si, ze musim vazit aspon tonu...ale mam to stastie, ze nepriberam a sladke mi strasne chuti...

sasia

ja som este donedavna tiez musela mat kazdy den sladke,ale kedze mi to zhorsovalo stav akne tak som sa musela zacat ovladat... najlepsie bude ak najdes nejaky dovod pre ktory by si nemala jest tolko sladkehoa to ti pomoze prestat.. na zaciatku by bolo vhodne jest aj sladke ale zamiesat do toho aj ovocie napr.
1 den zješ tri kexi
2 den zjec uz len dve a tu tretu nahrad ovocim a potom postupne sa dopracujes k tomu ze na sladke nebudes mat ani chut.. ja osobne jem sladke dvakrat do tyzdna

zuzic

ked mam nabity den tak ma jedlo ani nepadne:) vtedy niekedy nezjem za cely den nic...ale ked mam stresy alebo svoje dni vtedy musim sladke urcite. ale jedavam kazdy den aspon ovocie alebo malu cokoladku niekedy ale viem bez nej zit:)