Bojim sa ze ma zase sklame.:(((((((((((((

simika

A nemas strach ze bude pit aj ked budete spolu ze zacne popijat aj mimo chat a skoncis ako partnerka ozrana..???:(((((Ked to chodi po rozume mne..:(

simika

Ako to myslis ze staci hadka..a moze zacat pit..? Mozem sa ta nieco spytat..tvoj priatel ked ide na "pansku" chatu..ako to dopadne..?

ethel

no niektorí sa zmenia ako náhle sa im narodí bábo,ale fakt len niektorí!Podla mňa to po 30-tke obmedzí,ale stačí hádka a môže sa to rozbehnúť..

simika

nechcem ho uvazovat..Len ho velmi lubim a mam strach ze by sa to mohlo zvrhnut..ze by to neostalo len pri tych chatach..Keby to robil prestala by som ho lubit..viem to..Myslis ze su to len take chatove osiale..?Ze sa to nemoze stale zhorsovat a zhorsovat..ze by som napokon mala po boku pijana :(((((..?

ethel

usmievam sa,poznám to,nezmeníš ho,žial,asi ti to občas bude robiť aj keď budete spolu.Nemôžeš ho uviazať na reťaz,tým ho stratíš..

simika

Trapi ma to..je mi luto ze mi naslubuje a nic z toho..Uz sa to velakrat stalo..Minule sa sice drzal (aj ked nebolo dokolnale "drzanie")ale xkrat predtym nie..A ked ja sa bojim ze co ak bude potom pit aj pri mne ked raz budeme spolu ked opije na chate..

ethel

:-)))neboj sa,nie si sama.Neber to ako sklamanie.Jemu bude zle,tebe nie...A chlapci ho tam radi prehovoria,netráp sa...

dada

Priateľ má problém s pitím?

Veď to je jasné, že sa na chate pije. Aj keby sa držal, kolegovia ho ukecajú...