Bojim sa ze ma zase sklame.:(((((((((((((

carson

simika, kolega prebera sluzbu, zajtra ti napisem na mail. Iste skusenosti s touto problematikou totiz bohuzial mam. Ak by si bola z BA,tak mam aj jeden tip pre teba, ak by si mala zaujem.Dobru noc.

carson

simika, ak ma okna, tak to nie je dobre, ani to, ze ma v rodinnej anamneze alkoholizmus. A je dost mlady, takze, popismenkovat mozeme, ak das maila, ale ja by som ti ho do buducna na spoluzitie neodporucal.
esterka, ak bude chodit s nim, tak aj tak nic nezmoze, ak ma byt pijan, pijanom bude. Ved nemoze byt neustale s nim.

simika

esterka..nie som s nim lebo je to panska jazda..a A aj tak sa to dozviem..zajtra budeme spolu volat-bud to bude na nom poznat alebo mi to vyklopi aj sam..No a liecit sa nema dat preco..ja uvazujem o buducnosti..ci by nemohol zacat pit..ja nehovorim ze je alkoholik..

esterka

tak ved preco nie si s nim, ked sa tak bojis? A ako budes vediet, ci sa neopil, hm? A ak ma problemy s pijatikou,tak by si ho skor mala primat k tomu, aby sa dal liecit a nie ze kusok lasky bude fuc.Bud mu s problemom pomoz,alebo chod od neho.

simika

carson,ma 25..A priatelov otec pije ako duha (neviem ci sa da povedat ze je alkoholik,ale pije kazdy bozi den;sice nie ze by bol na mol ale ma vypite niekedy viac niekedy menej) :((..Priatel chodi na chaty tak raz za dva mesiace..ale teraz sa to na moj vkus nejako moc nekopilo..teraz je to po mesiaci a za december mal asi 4 akcie..Nie je agresivny ked ma vypite..bud je taky lutostivy..alebo vyryva..a vyvolava hadky, "pretoze ho nechcem"..On uprednostnuje pivo a vino..tvrde nema rad..hoci na chate urcite podla mna pije aj to..A co sa pamate tyka..nie je zabudlivy ale akonahle ma co len trochu viac vypite..nic si na druhy den nepamata..a to ani nemusi byt velmi opity.. Dakujem za zaujem..Preco si sa pytal na vsetky tie veci..?Rada popismenkujem..

carson

simika, ad1/zisti si, ci nema v rodine niekoho, kto problemy s alkoholom mal,
ad2/napis,ako casto pije (chodi na chatu),
ad3) ako sa sprava ked je opity,
ad4) aky alkohol pije - ci nieco uprednostnuje alebo mu je to jedno,
ad4) ci ma nejake problemy napriklad s pamatou, zabudlivost a tak.
A zaujimalo by ma kolko ma rokov. Napis.