dafnegin ma stipe, co s tym ? :/

Príspevok v téme: dafnegin ma stipe, co s tym ? :/
cajik

Nemala som sice nejake velke tazkosti, no ale nejdem rozpisovat podrobnosti. Mam dafnegin tablety, ked si zasuniem tabletu dnu, necitim vobec nic,ziadne palenie. Ale akonahle mi to zacne vytekat a ta tableta sa dotkne posvoveho vchodu, zacne to dost stipat :(( neviete preco sa to deje ?? este som nikdy nemala takyto problem s nejakym podobnym pripravkom.

cajik

nedozvedela som sa nic nove, ale nedouzivala som to potom :) teda ostali mi asi dve tablety, alebo jedna, nie som si ista. myslim si, ze to bola alergicka reakcia na nejaku zlozku toho lieku, lebo to nie je normalne aby to tak strasne stipalo. inak pouzivam intim.gel Saforelle a odvtedy nemam ziadne problemy.

LUBA12345

mne sa stalo to iste, co aj tebe.. vcera som si dala prvu tabletu a tak isto to az potom zacalo palit, ale chvilu na to prestalo.. a doteraz som nemala ziadnu takuto reakciu na ine tablety.. tak ked si sa dozvedela nieco blizsie, daj vediet :)

Denz

zavolaj mu a porozpravaj sa o tom :)
ale ak uz s tym koncis......horsie by to bolo na zaciatku liecby:)
Ja by som to dobral:P.....ale je to len moj nazor:)

cajik

a teda teraz neviem, ci mam nejaku alergiu, a mam ho vysadit. alebo ci ho mam douzivat lebo je to pri niektorych tabletach "bezne". chapes, to je urgentny problem :D
a ked ho uzivat nemam, tak budem rada, ale keby som sa svojvolne rozhodla ze "je to alergicka reakcia" a prestala ho uzivat a potom by sa mi to zhorsilo, tak by som si buchala hlavu o stenu, ze som tomu mohla zabranit

cajik

Denz dik :).. no len.. u lekara sa treba objednat, cakat na volny termin aj dva tyzdne. na to cas nemam, lebo za tie dva tyzdne mi bud bude este horsie (zhorsia sa moje skoro neexistuje problemy), alebo mi nebude nic, a potom sa ho predsa nepojdem len opytat, ze preco ma dafnegin stipal :D

cajik

vsimla som si, ze v pribalovom letaku pisu, ze sa moze vyskytnut "docasna reakcia ako svrbenie, palenie" (lebo stale citam cely pribalovy letak, dokonca aj na vitaminoch), ale nepisu tam, co s tym mam akoze robit, ked sa ta reakcia vyskytne. ja nemam ani ziadny problem, len taky blby pocit tam dole, a bojim sa aby sa mi to nevratilo, ked to nedouzivam cele